SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko może zaszkodzić ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 105
Mam 15 lat i kupiłem sobie białko czy może mi to zaszkodzić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ograniczenie tylko w zdrowym rozsądku, wszystko w nadmiarze może być szkodliwe, zdrowej osobie nie zaszkodzą, np w przypadku miażdżycy mogą być szkodliwe jak pisał faftaq
Mit trzeci http://potreningu.pl/articles/2274/siedem-mitow-na-temat-jajek
Sporo na forum czy po treningu o jajach było
http://potreningu.pl/szukaj/artykuly/fraza/jaja
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Biało nie zaszkodzi Ci jak nie przesadzisz z jego nadmiarem w odżywianiu, nawet to z pożywiania może być szkodliwe jak przesadzisz z ilością

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 105
a testosteron sie nie spowolni czy cos bo mi jedna osoba tak powiedziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To nagadała Ci głupot. Odzywka nie wpłynie na produkcję testosteronu, no chyba że masz białko sojowe.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
przedstaw nam cały jadłospis jak wyglada, bo mnoze to białko ci wogóle nie potrzebne

a na testosteron nie ma to wpływu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2129
Witam, białko z odzywki proteinowej Tobie nie zaszkodzi , nie spowolni nic itp. jednak podstawowym źródłem białka w twojej diecie powinno być mięso , jaja , ryby taka odzywkę proponuje pić tylko wyłącznie po treningu lub w dni gdy faktycznie mało w danym dniu zjesz tego typu produktów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 105
a jajka mi zaszkodza ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zależy w jakich ilościach, w granicach rozsądku nic Ci nie zrobią, spokojnie dziennie 2-3 możesz jeść.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 105
Wiem że to może nie tutaj ale chciałbym się zapytać co się stanie jeżeli brakiem kreatyne i przerwalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nic się nie stanie, kolejnym razem może słabiej zadziałać, tzn kreatyna zawsze tak samo działa, ale z reguły na 1 cyklu są nejlepsze efekty. Zalezy jeszcze ile brałeś moze zrobiłeś dobry cykl, jakie dawki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Anubis mozesz rozwinac wypowiedz co do jajek? Istnieja jakies ograniczenia? Jesli tak to dlaczego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co do makro

Następny temat

Zaczynamy trenować!

WHEY premium