SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Może jakieś białko na początek?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 112
Siemka koksiki!.Mam prawie 16 lat przygode z silownia zaczynalem juz wczesniej doklanie 2 razy ale brakowalo mi motywacji do wytrwalych i systematycznych treningow.Mam 177cm wzrostu i waze mniej-wiecej 69-70kg(zależy jak zjem ).Chcialbym troche wyrzezbic moje cialo (ramiona,klatka,brzuch) i moze jakies bialko by mi pomoglo?,z dieta u mnie jest tak ze slabo sie orientuje w tym temacie.Prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 112
moge wrzucic fotke tylko rozmiar za duzy ,wiecie jak mozna to zrobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 112
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 112
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ważymy się na czczo.
Dwa - jest sucho - bardzo. Nie masz co rzeźbić.
Jak chcesz się zabrać za siłownię to ułóż porządny plan treningowy i dietę.
Choć raczej w tym wieku jeszcze byłbym za treningiem domatora i 10 wskazówkami żywieniowymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 112
sucho?moglbys rozwinac znaczenie tego slowa?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesteś dość chudy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 112
a ten trening domatora na czym polega?jesli chodzi o brzuszki to chyba nie przeszkadza ze jest "sucho".Pozatym na zdjeciach troche napiolem brzuch i moze dlatego tak wyszlo bo tluszczyk mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 112
moze warto dodac ze duzo gram w pilke nozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, jesteś chudy.
Trening domatora to trening na własnym ciężarze ciała.
Musisz trochę mięśnia przybrać ale z głową - trening domatora przez jakieś pół roku świetnie Cię wprowadzi w świat siłowni a 10 wskazówek żywieniowych w świat diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 112
a jakies bialko czy odzywki wchodza w gre?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja+pytanie odnośnie masy na zime

Następny temat

Pomoc przy diecie

WHEY premium