SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko a tycie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 36155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
szczerze mówiac mnie zaciekawiłes, kiedys sprawdze sobie tak przez tydzien bo jeszcze nie próbowałem, ale o jakich ilosciach białka mówisz ( chodzi mi na kg masy ciała ) ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16369
troche prawdy w tym jest co pisze volter sam to po sobie zauwarzyłem kiedys tak bardzo diety nietrzymałem a dokładniej tyle białka co teraz niejadłem ,kalorii z tłuszczy i wegli było sporo i masa ładnie szła a teraz wziołem sie pozadnie za diete co za tym idzie spożywam w kazdym posiłku 30 gram białka pełnowartościowego i wychodzi mi 2 g/kg samego zwierzecego plus roslinne to jest jakies 2,6g/kg i masa niechce isc zabardzo w góre a kalorii mam bardzo duzo wiec na mase najważniejsze wcale niejest białko tylko kalorie oczywoscie o nim tez niepowinno sie zapomniec ale bez przesady bo rozpedzi metabolizm że nic masy nieprzybedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 173 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3339
organizm i tak przyjmuje maksymalnie 30g bialka na 3 h wiec reszta widocznie sie odklada jako tluszczyk i pewnie niedlugo przytyjesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
30 g na 3h to jest trochę przesadzone. Poza tym niekoniecznie odkłada się jako tłuszcz, lecz jest po prostu substratem energetycznym.

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
to zalezy od zapotrzebowania organizmu....nie jest powiedziane że 30gram na 3 godziny....zalezy od treningów i wielu innych rzeczy...jak ktoś jest aktywny i dużo ćwiczy, biega...wiadomo ze potrzebuje wiecej białka

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
napewno nie jest tak że jak spożyjesz wiecej niż 30gram w przeciągu 30 godzin to ci się odłoży...bajki jakieś gadacie....jak gościu ważący 85kg z pewnością spożywa wiecej białka niż 30gram na 3 godziny

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Dokładnie Rothen. Ja na przykład po treningu przyjmuje w odzywce ok 40g białka (wcześniej 40 g carbo), bo i tak część pójdize jako źródło energii. a za jakieś 1,5 h znowu solidna porcja białka. Okres potreningowy jest wyjątkowym czasem, gdzie zapotrzebowanie na białko i węgle znacznie rośnie.

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11141
ja bedac na cyklu kreatynowym treningiem 3x w tygodniu i jedzac "tylko" 60-90 g bialka przytylem 4 kg suchego miesnia. jestem ektomorfikiem :] jadlem sporo weglowodanow tluszczy nie liczylem ale gdzies tak 30 g bylo. wiec to tez w duzej mierze zalezy od organizmu. 60 g bialka dziennie dla niektorych to tyle co nic a mi to wystarczylo wiec nie ma reguly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no ja jadam około 2gramy na kilogram masy ciała...z tendencją na 2.2

trenuje 4x AERO (jestem piłkarzem i biegaczem)
siłka 3x (żeby nie być suchar ;) )

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16369
tylko czy wy do tego wliczacie białko roslinne bo to jest duza rużnica???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ryż z kurczakem jeść?

Następny temat

Węgle z tłuszczem??

WHEY premium