SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko Olimp i Trec

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 662
Witajcie, co sądzicie o białku z Olimp i z Trec (Whey Protein Complex, Whey 100). Jakie są wasze odczucia na temat tych białek i jakie smaki waszym zdaniem najlepiej siadają. Czy Olimp i Trec są na tym samym poziomie? Czy może któraś z firm góruje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
Obydwa produkty są zbliżone do siebie składowo, także firmy prezentują ten sam wysoki poziom. Pytanie tylko po co przepłacać za logo firmy , a także - według większości konsumentów - gorszy smak, niż tańsze produkty, o tym samym / zbliżonym składzie, np. Allnutrition czy SFD, np. z WPC mamy topowe produkty jak:
https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Wpc_Protein_Plus-opis39294.html
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Protein-opis33284.html
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Protein-opis33275.html



Nasze WPC , jak klikniesz w jakikolwiek link powyżej (a także inne produkty) przede wszystkim mają aktualne wyniki badań (na początku opisu produktu, odnośnik do aktualnych badań), mało która firma robi coś podobnego, że ukazuje wyniki badań swoich produktów, tutaj nie tylko na zawartość % białka, ale także poszczególnych makroskładników (węgle, białko , tłuszcz), a także z podziałem na frakcje np. pokazaniem jakie węglowodany i ile znajdują się w produkcie.

Do tego przepyszne linie smakowe, ogromny wybór wariantów smakowych do wyboru. Rozpuszczalność instant, brak problemów gastrycznych, brak grudek po wymieszaniu produktu, czy to z wodą, czy też mlekiem, no i najważniejsze dużo lepszy stosunek cena/jakość/ilość.

Polecamy również: Odżywki białkowe ranking - najlepsza odżywka białkowa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
Jedna jak i druga firma cieszy sie bardzo dobra opinia, Olimp jest znacznie dluzej na rynku. Ale nie mowię, ze jest lepsza. Obie firmy moim zdaniem trzymają zbliżony poziom, wiec nie ważne która wybierzesz bedizesz zadowolony.

Co do smakow to kwestia mocno indywidualna, sam wiesz jeden woli jabłka, drugi gruszki :p Na początek polecam klasykę czytaj - czekoladę/wanilię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 444 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2128
Olimp jest słodszy (słodzikami). Obie firmy mają certyfikat ISO. Ja kupuje Olimp jak chodzi o białko serwatki a z Trec kupuję kazeinę micelarną (której Olimp nie ma).


Zmieniony przez - Bobo1969 w dniu 2023-07-25 12:38:51
1

"I like when skinny guys give advice how tu build muscle."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 64 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1132
Dla mnie Trec ma o wiele wiele lepsze smaki.
Olimp takie trochę nijakie.
Co do jakości to jedno i drugie jest OK.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106173
KaDy ma swój gust Więc musisz na Tobie testować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
obie firmy są spoko, różne białka już miałem, nie wiem co lubisz, ja np za czekoladowymi nie przepadam, ale to kwestia gustu, ale to nie jest tak że któryś jest taki smak ze się tego wypić nie da. No i nie ma czegoś takiego że po jednym będzie w bicu 0.5 cm więcej niż po drugim.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koncentracja, energia - jakie suplementy?

Następny temat

Batony bez cukru - jakie wybrać?

WHEY premium