SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko + Kreatyna.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1029

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga / wzrost

103/194

Staż treningowy

3 Lata

Cel cyklu

Redukcja + budowa mięsni

Stosowane już wcześniej suplementy

Przedtreningówka

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

brak

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

brak

Przewidziane finanse na cykl

150
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
Witam Wszystkich.
Nie wiem czy trafiłem do dobrego działu, natomiast mam nadzieję, że będziecie mi mogli pomóc.
Zacznę od tego ze mam 21 lat, 193cm wzrostu i kolo 103kg wagi.
Na siłownie chodzę ok.3 lata z dużymi przerwami, i od stycznia tego roku chodzę regularnie.
Przez pierwsze 2 miesiące miałem ulozony plan treningowy obwodowy, teraz juz treningi mam podzielone na partie mięśniowe.
Moje pytanie brzmi, czy jest sens żebym teraz zaczął brać kreatyne + białko? Zmierzam do zbicia wagi do ok 90-95kg niekoniecznie idąc w rzezbe.

Z Góry dziękuję za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Jak wygląda dieta? Białko to tylko żarcie w prochu do jej uzupełniania, a kreatyna bez odpowiedniego odżywiania nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
Szczerze mówiąc, do tej pory nie mialem zadnej diety bo nigdy nie bralem takich odzywek,aczkolwiek diete moge dostac . Chodzi mi przedewszystkim, czy przy mojej wadze takie połączenie ma sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 109 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26627
tak ma sens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak będziesz miał rozpisaną dietę to wtedy na podstawie rozkładu BTW możemy Ci powiedzieć czy białko w twoim przypadku ma sens.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
brzeziak
Jak będziesz miał rozpisaną dietę to wtedy na podstawie rozkładu BTW możemy Ci powiedzieć czy białko w twoim przypadku ma sens.


W jaki sposób na podstawie rozkładu btw stwierdzasz czy białko jest potrzebne?

Białko będzie służyć tylko do łatania posiłków, ewentualnie po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli według jego ankiety jego celem jest "Redukcja + budowa mięśni" to na kilogram powinien spożywać minimum 2,5-3g białka. To jak mu w rozkładzie będzie brakowało tego białka to chyba na tej podstawie mogę stwierdzić czy jest sens odżywką białkową uzupełnić braki w diecie czy też nie ma takiej potrzeby.


Zmieniony przez - brzeziak w dniu 2014-04-09 11:18:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Podczas redukcji nie zbudujesz ani grama mięśni

2g białka na kg masy ciała starczą, maksymalnie 2,5g ogólnego białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do budowania mięśni na redukcji to się całkowicie zgodzę, ja teraz sam jestem na redukcji i robię wszystko byle by mi nic z tych mięśni nie spadło, a o budowie w ogóle nie myślę .
A co do ilości tego białka to różnie ludzie piszą, ale zazwyczaj jest to od 2-3 gram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mex Matrix 10 ?

Następny temat

Praca + Siłownia / Sztuki Walki. Suplementy

WHEY premium