SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co myślicie o 100% BIAŁKU z masarni to jest chyba zwierzece?? oplaca sie? chłopaki bioa isa zadowoleni a cenaatrakcyjna??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
"Co myślicie o 100% BIAŁKU z masarni to jest chyba zwierzece" co wedlug ciebie oznacza te 100%???stopen przyswajalnosci i wykorzystania przez organizm???a po za tym po co masarni bialko w workach???wzbogacaja produkty???100% bialko znajdziesz w calym jajku.
zobacz temat na dziale odzywianie temat brzmi wiedza o jajku +porownanie kurzego z przepiorczym i tam znajdziesz pare rzeczy o bialku!moi koledzy tez brali biallko z masarni zabardzo im nie smakowalo!lepiej kup sobie mleko w proszku pod postacia granulatu ma mniej tluszczu i ok 30 gram bialka na 100 gram.z tym pojdzie Ci jeszcze lepej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1074 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11104
Płokkkkk Płokkkkk Płokkkkk Płokkkkk
nie ma chyba 100% bialka to pewnie next walek allegro

dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ui właśnie że nie po 1 nie kozystam z usług allegro. Muj znajomy ma masarnie i oni maja 25kg worki z tym sa 80 i 100 dlatego pytam...biora i rosna...ciakwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1074 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11104
ale z czego to bialko jest? sojaserwatkajaja czy cos innego?

dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
znowu z paszą poszukaj w wyszukiwarce bo szkoda komentowac o tych odpatkach

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
To samo co z allegro, serwatka białkowa. Sama laktoza i troszke białka.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
rosną?
chyba sam tłuszcz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1074 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11104
sama nazwa worek 25kg kojazy mi sie z chodowlą zwierząt

dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3009
sa juz dostepne produkty z zawartoscia 100% whey protein. Tak przynaj mniej jest w UK. Nie wiem jak w polsce. Trzeba jednak przyznac ze do najtanszych nie naleza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no Ciekawe nazwy nie mam...Powtarzam nie jest to białko z Allegro tam tna wały te jest org. kidys wchłonmołem 2kg w miech i byłem tez zadowolny z efektów...pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Moze to sojowe gowno co do mies daja. Jestem przekonany ze to nic ciekawego.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZY KONSERWY SĄ ZDROWE?

Następny temat

Problemy i pytania

WHEY premium