SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Beta Bolic

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 554
Witam jestem na cyklu kreatynowym beta bolic i od kiedy go jem mam dziwny ból brzucha, ale gdy tylko na maxa go wciągna lub gdy leżę i naciskam na niego tak pod pępkiem i troche w prawo. Jem ją już miesiąc i nie wiem co jest grane
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
oczywiście skończ brać suplement jak przestanie "boleć" całkowicie to znaczy że ten suplement nie jest dla ciebie - jak nie pomoże to lekarz sportowy itd

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
A co to forum wróżbiarskie? do lekarza idz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 554
myślalem że wie ktoś coś o tym, byłem u lekarza wyrostka nie mam , morfologia Ok , USG tez w porządku. Dlatego pytam na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Osłonki brałeś? Przy dłuższym stosowaniu Kreatyny Metylowanej jej Hepatoksyczność uszkadza wątrobe. A Tak serio, to ból występuje zawsze po wzięciu BB? Jakie porcje i w jakich porach bierzesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 554
nie brałem żadnych osłonek, biorę 5g w dzień nie treningowy i 5g po siłce, zapijam czymś słodkim lub wodą z cukrem. Brałem monohydrat i inne kreatyny i tak nie miałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
No to mamy odpowiedź, brak osłonek......(jak jeszcze nie skumałeś to to był żart) . Moim zdaniem przestań popijać czymś słodkim lub o zgrozo wodą z cukrem bo mnie na samą myśl brzuch boli, (Jeżeli robisz to w celu spotęgowania przyswajalności to przestań bo pogląd ten upadł). A ból występuje kiedy? Chwilę po wzięciu? Ja osobiście doszukiwał bym się problemu gdzie indziej, w jakimś składniku pokarmowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 554
nie brałem 5 dni i ból prawię że znikł , czasami go nie było . Od poniedziałku zacząłem znowu brać i ból powrócił. A ból występuje po jakimś czasie jak zażyję kreatynę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Spróbuj brać po posiłku , np po obiedzie, zapijaj wodą. Jak nie przejdzie to może kup zwykłe mono, a to oddaj kumplowi którego lubisz. Ciężko mi uwierzyć by kreatyna powodowała ból po prawej stronie poniżej pępka, ale każdy jest indywidualny a po co się męczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 554
mam też refluks żołądka ale nie wiem czy to ma jakiś wpływ, ale ok dzięki za rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Idz do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jeśli uważasz ze to od betabolica to go odstaw i zobacz czy ból przejdzie jak tak to ok jak nie to widocznie nie wina beta bolica.

Moze początki przepukliny masz. Ale to wie lekarz i wróżbita Maciej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

amino BCAA

Następny temat

Thermo speed extreme - szkodliwy ?

WHEY premium