SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OSTROVIT CREATINE MATRIX czy HI TEC NUTRITION Beta Bolic

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Leksykon suplementów.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 322
Myśle zakupić mix kreatyny i zastanawiam sie ktory wybrać bo w ostrovit jest podana wartosc kazdego skladnika a hi tec prawie nic i nie wiem czy warto w inwestowac w jakas makę :) Bylbym wdzieczny za opinie i porade osob ktore to braly, nie patrze na smak tylko na dzialanie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 322
no mam wpc 80 ale już mi trochę zostało i myślałem o czymś tak pomiędzy żeby w składzie miało węgle i białko. poza tym znalazłem zestaw z ostrovitu 3kg massit bcaa 211 300g i kreatyne mono 300g za całą 100zł więc taki zestaw się opłaca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Z reguły podaje się składniki od tego którego jest najwięcej do tego co jest najmniej jak nie jest wyszczególnione.

Zerknij do leksykonu czy nie ma opinii w sklepie sfd przy każdym produkcie też masz opinie. Wg mnie oba produkty sie sprawdzą

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 322
Czy moze lepiej kupic czysty monohydrant
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak stosowałeś już mono i chcesz co innego kupić to bierz stacka, jak nigdy nie próbowałeś t nie zastanawiaj się i kup mono

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
lub samemu cos posklejac
ja stosuje praktycznie tylko mono
dodaje jeszcze beta alanine i mam komplet

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 322
Obecnie nie dlugo bede konczyl cykl na kreatynie mono z bcaa glutamina i widac efekty po mono przyrost masy sily ale chce kupic w nie dlugim czasie bcaa 2-1-1 z wieksza zawartoscia leucyny aby sprawdzic czy beda lepsze efekty. Juz poprostu nie wiem czy warto kupic ten mix czy zwykly mono lub jablczan
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
efekt koncowy bedzie podobny jak w przypadku solo monohydratu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 322
Wiec brac ciagle mono czy mnienic na jablaczn lub mix ? Zalezy mi takze na cenie bo obecnie mam mono z vitalmax i bardzo sobie je chwale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
zostan przy mono

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
No to jak chwalisz vitalmaxa to po co zmieniać jak coś jest dobre.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 322
jak to mowia ciekawosc. :) a z beta alanina daje lepszy efekt ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Johimbina Opinie Efekty

Następny temat

Suplementy

WHEY premium