SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bcca Glutamina

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45900
tak polecam najbardziej czyste BCAA bez glutaminy,najlepsze te które podałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16419
lub jesli koniecznie bcaa+gluta to activlaba jest cenowo ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 435
a ta z activlaba dobre działanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45900
po co Ci te z activlaba z dodatkiem zbędnej glutaminy jak masz czyste bcaa za tą samą cenę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 435
glutamina regeneruję a a te twoje czyste bcaa ma taki sam skład jak bcca + glutamina tylko że jest dodatek glutaminy lepiej regeneruje a jest taki sam skład bcca jak w samym bcca tylko że w tych mixach jest wzmocnione glutamino . Pytałem się speca sfd i mówił że to tak samo wychodzi i o kilkanaście procent lepiej regeneruje niż samo bcaa i nie spala mięśni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45900
poczytaj sobie badania na temat glutaminy.kiedyś było przekonanie że glutamina coś działa.ale to jest mit a ludzie nadal w to wierzą.bcaa które podałem jest lepsze niż jakiekolwiek bcaa z glutaminą bo w 13g prochu ma aż 10g bcaa bez zbędnej glutaminy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26792
Pokaz facet ta wyznaczona diete - ocenimy, a co do glutaminy to jak widze sam sobie zostales juz trenerem i specem od dietetyki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 435
Tak trenerem jak nie wiesz to nie mów . Spec Wojciech Ligman mi wyznaczył suple podług mojej wagi i odżywiania więc jak nie wiesz to się nie wypowiadaj sam sobie bym krzywdy nie robił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Geng może działa.. może nie ale jeden artykuł z sfd nie powinien o tym przesądzać. żeby móc definitywnie tak powiedzieć musiałbyś się zagłębiać w ten temat i sprawdzić rzetelność tych badań a tego pewnie nie zrobiłeś.
Jak dla mnie beta i bcaa w tym wypadku są zupełnie zbędne. Mięśnie ci się spalą na treningu? To uważaj bo się klub spali xd To jest bajka. Nie ma sensu brać tu bcaa ani tej glutaminy. Zaopatrz się w jakieś carbo/ izotoniki ewentualnie gainer/białko i tyle. Ewentualnie jakąś przedtreningówke. Zobacz, że jest lato i przez gorąc innym też się nie chce ćwiczyć poza tym jeśli ćwiczysz od początku sezonu jest to trochę zrozumiałe,że organizm jest już troszkę zmęczony. Na zmęczenie mogą wpływać też sen który jest nieodpowiedni.. aktywność/ dieta jak i różne używki/uzależnienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 435
Nie pije alkoholu zero używek śpię dobrze zobacz sobie up .
Dobra już wybrałem przed chwilo odżywkę z fitmaxa bcaa + glutamina 5 g glutaminy i 5 bcca .Dzięki wszystkim za zaangażowanie opisze efekty :)

Zmieniony przez - piotrek_tka95 w dniu 2013-06-24 13:40:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Którą katanę wybrać?

Następny temat

Problem z gosciem

WHEY premium