SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bcca Glutamina

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45896
mi nie chodzi o artykuł jest są badania na ten temat i nie tylko na sfd.spytaj chłopaków z działu odżywki każdy powie Ci to samo co ja glutamina=mit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Ja o tym wiem, te badania są z zupełnie innego forum ale jedno źródło nie jest miarodajnym źródłem po prostu a szukanie innych nie jest takim łatwym zadaniem więc stwierdzenie w tym wypadku, że na 100% nie działa nie może mieć tu miejsca. Dla mnie osobiście to wydawanie pieniędzy w błoto ale to musiałby potwierdzić szereg badań. To można porównać trochę do tej ostatniej "afery białkowej".. jedna strony twierdzi to..a druga to i nie wiadomo kto w tym wypadku ma rację :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26792
Chlopak je jak wrobelek i mysli ze po prochu cos sie zmieni, niech wyda kase, przemysli, oceni efekty samodzielnie i wtedy mozemy wrocic do rozmowy :) A co do afery sojowej to badania wciaz sa dostepne w internecie, ofc nie na tym forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
autor: zdecydoawnie lepiej weź bcaa, dorzuć beta-alanine;)
glutamina to droga zabawka(działa ale nie tak jak piszę na etykiecie tzn. nie działa na siłę, ani jako antykatabolik) fajny suplement, ale sensowne dawki sa drogie;) stać Cię na minium 40g glutaiminy dziennie?

postawił bym na bcaa+betalanina po treningu dobre wpc np whey 100, na noc zma i git;)

i pamiętaj dieta to podstawa powyższe suple nie będą działać dobrze i mozesz nawet nie odzczuc ich działania bez odpowiedniej diety;)

podeślij to co wymyslił Ci trener bo nie koniecznie musi to być dobre;)

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 435
podesłałem :) z 2 dni jak coś to Ci podeśle więcej .

Zmieniony przez - piotrek_tka95 w dniu 2013-06-24 14:40:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
ale jak pisałem glutamine odpuść;) ona działa, ale nie tak ze wezmiesz porcje w któej jest 5g glutaminy i odczujesz;) już trochę trenuje (z dieta) i supli zjadłem to wiem;)

a w sklepie Ci powiedzą, żebyś wziął to z glutą( bo im nie schodzi), a z czegoś muszą żyć ;)

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 435
ale odżywiam się w dobrze a oni gadają że jak wróbelek weź zrozum społeczeństwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45896
podaj swoją przykładową dzienne rozpiskę michy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 435
Witaj dziś np.a śniadanie duża porcja makaronu z truskawkami na śniadanie na obiad ryż z kurczakiem a na kolacje Warzywa na patelni swoje duszone porcje wyglądają są podawane na takich talerzach porcja zajmuję cały talerz .https://www.google.pl/search?q=duże talerze&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=KDzIUZq7O8PX4ASokYGQAw&ved=0CEAQsAQ&biw=1440&bih=809#facrc=_&imgdii=_&imgrc=kTKLKL3bij8s_M:;3ODCqDPXpE2I0M;https%3A%2F%2Fimg2.sprzedajemy.pl%2F540x405_talerze-ikea-16557112.jpg;https%3A%2F%2Fsprzedajemy.pl%2Ftalerze-duze-ikea-nowe%2C3128777;541;406
Na kolacje to będę jadł dopiero :)

Zmieniony przez - piotrek_tka95 w dniu 2013-06-24 16:15:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26792
mozesz jesc same produkty najlepszej jakosci, ale jezeli wartosc skladnikow odzywczych bedzie mniejsza niz potrzebujesz dalej nie bedziesz zdrowy(kalorie sie nie licza - to pic na wode) :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Którą katanę wybrać?

Następny temat

Problem z gosciem

WHEY premium