SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bborsuk / Walka z wagą: historia pewnego zakładu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
spam ruszył z grubej rury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
No, no podoba mi sie postawa i zdrowe podejscie, chociaz ja bym za 300zl, 8 cennych kilogramow nie zrzucil, ale za skrzynke Wyborowej, to juz bym sie zastanawial...
Sog, za caloksztalt !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 261
Ja bardzo lobię spam

Zerknąlem sobie na pierwszy post i przeraził mnie mój optymizm. Ja wcale nie ważę 87,8 - ale 97,8
Odjąłem sobie 10 kg przez przypadek... więc pewnie wszelkie dobre myśli u Was były mocno na wyrost
Nie ma to jak fataly moment na błąd. Jestem w stanie kogoś poprosić o poprawienie? Bo ja już niestety nie mogę tego zrobić.

Dzisiejszy dzień zapisuje po stronie udanych.
J3edynym odstępstwem były inne ćwiczenia - dziś miały być aeroby, ale już po posiłku przedtreningowym dowiedziałem się, że za 40 minut muszę wyjechać i nie wiadomo kiedy wrócę (mój tata ma niedługo 50 urodziny i pomagam w organizacji, zapraszaniu gości, itp), więc aeroby zamieniłem na hiit.
Moja sroga vendetta zakończyła się porażką - próbowałem wyciągnąć piąty interwał, ale nie dałem rady. Cóż, może następnym razem

bolek1970 - chwalisz sobie ćwiczenia siłowe, które wykonujesz? Nada się dla mnie, oczywiście modyfikując obciążenie, jak już będe mógł chodzić na siłownie?

Pereziusz - wielkie gratulacje. Będe przeglądał Twój dziennik i starał się nawiązać do Twoich wyników :)

Dziękuję wszystkim za wpisy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Ta wersja FBW to trening dosc konkretny, ale i przynoszacy efekty.
Wlasciwe nie zamierzam za bardzo go zmieniac w przyszlosci, a raczej pleciec systememm 15/10/5 w niedalekiej przyszlosci, a z czasem 5/5...
Na redukcje polecam, ze wzgleda na duza ilosc cwiczen zlozonych...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-11-06 20:08:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Ładnie, ładnie, próbuj dalej.
Postaram się w miarę regularnie śledzić, zawsze fajnie się ogląda zdjęcia przed-po. Prawie jak w gazetach: w reklamach środków odchudzających


Zmieniony przez - Venomik w dniu 2008-11-06 21:28:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 261
bolek1970
To zobaczę jak mi będzie szedł ten trening, najwyżej poszukam czegoś łatwiejszego.
Chwilowo, z braku siłowni, ćwiczę hantlami, ale to nie jest to, czego bym oczekiwał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 261
Dziś lekko zaspałem, ledwo zdążyłem sobie omleta zrobić (zawoniłem wczoraj, bo nie chciało mi się uszykować wszystkiego, tak jak mam w zwyczaju).
Z konieczności pojeździłem sobie trochę rowerem, aż mnie korciło, żeby sobie to jako aeroby zaliczyć Zimno, nie chce mi się dziś z domu wychodzić.
Kupiłem sobie kalafiora i brokuły, nie lubię ani jednego, ani drugiego, ale warzywa, jakie ostatnio jadam: pomidor, ogórek konserwowy, ogórek surowy, papryka, cebula, kapusta, marchew - już mi się to przejadły. Zrobię sos czosnkowy do tego z kilku ząbków czosnku i jogurtu naturalnego, będzie jadalne po tym :)

Ponawiam pytanie: kto mógłby edytować mojego pierwszego posta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
JAK BRAK CI POMYSŁÓW NA JADŁO ZAJRZYJ DO KUCHNI sfd
POZDRO JEDZIESZ Z KOKSEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 261
Póki co - nie narzekam, zawsze lubiłem gotować, więc sobie nieźle radzę :)

Redukcja idzie mi nieźle - nie mam problemów z trzymaniem diety ani z motywacja do ćwiczeń. Efekty chyba są - przynajmniej to regularnie słyszę od rodziców (naprzemiennie z: 'znów jesz? Nie możesz tyle jeść bo nie schudniesz' ).
Za 2-3 dni się zważę, aktualne fotki dam pewnie tak za tydzień. Wtedy też się zmierzę.

Lekko zmodyfikowałem moje interwały, zamiast sztywnego trzymania się 15+25 staram się dać więcej truchtu, by wytrzymać większą ilość interwałów. Kurde - nie wiem czy to ja mam tak fatalną kondycję czy inni taką rewelacyjną, ale nigdy na siebie nie narzekałem - w LO miałem w klasie najlepszą kondycje na dłuższych dystansach, jak grywam w piłkę czy w tenisa ziemnego to też kondycyjnie wytrzymuję lepiej niż większość graczy...
A jak patrzę, że inni robią interwały 20+30 i takich 7-8 razy, to mnie krew zalewa.
Ja umieram po moich własnych.

I różnicuję aeroby, bo do tej pory głównie bieganie - dodaję rower oraz basen w najbliższym czasie. Choć racjonalnych powodów ku temu chyba nie mam :)
A skoro o aerobach mowa - lecę na rower.

Poza tym nic nowego u mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Kiedy zelastwo w lapy wezmiesz ?


Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-11-10 08:09:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split do korekty

Następny temat

nowe fbw prosze o rade!

WHEY premium