SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bborsuk / Walka z wagą: historia pewnego zakładu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 261
obliques
Co masz na myśli piszac o czymś silniejszym? To moje absolutne początki z siłownią - w zasadzie chwilowo (z konieczności) początki z hantlami, na siłownię zacznę chodzić za kilka dni. Ale z racji sporej ilości sportów - nie narzekam tak bardzo na brak mięśni.

anniczek
Zgaduję, że też sam sobie nie kupił, tylko dostał od Ciebie? :)
A kapcie to materiał na oddzielny dziennik. Kupiłem 3 dni temu, bo są ciepłe i wygodne, w sam raz na zimę. Problem tylko w drewnianej podłodze u mnie. Najpierw poślizgnąłem się i zbiłem kubek. Tego samego dnia wieczorem przed telewizorem, nagle przypomniałem sobie, że rozgotowuję płatki do omleta na poranek następnego dnia - rzuciłem się w kierunku kuchni, a po dwóch krokach zbierałem się z podłogi przeklinajac własną głupotę.
Następnego dnia rano, tuż po zrobieniu zdjęć, siedziałem przed komputerem: gdy nagle usłyszałem dzwonek do drzwi. Zerwałem się szybko... efekt wiadomy. Ale krew zmyłem, opatrunek zrobiłem sobie sam, stłuczone kolano nasmarowałem maścią a i z nadgarstkiem jest już całkiem dobrze.
Laczki odstawiłem na bok. Zostawiam dla nielubianych przeze mnie gości - im będę dawać, żeby założyli

carire
Wielki szacunek - właśnie pooglądałem Twój dziennik. Liczę, że za kilka miesięcy sam będę mógł pochwalić się zdjęciami, które zmotywują innych.

A co u mnie?
Wczorajszy dodatkowy interwał mnie pokonał. Za dwa dni - sroga vendetta. Dziś omlet z odrobiną twarogu już za mną. Do tego zielona herbata:
http://granuli.pl/herbata/Happiness-Tea-herbata-na-depresje/178410/ Uwielbiam ją. Albo ta:
http://www.krainaherbaty.pl/herbata-zielona/sencha-ginkgo.html Jestem miłośnikiem herbat :)
Do diety przyzwyczaiłem się nadzwyczaił łatwo, wziąłem wczoraj łyk coca-coli i prawie wyplułem z powrotem do butelki. Słodkie, że az pić się nie da.
A teraz lecę gotować kalafiora

Zmieniony przez - Bborsuk w dniu 2008-11-06 10:25:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
Bborsuk pierwsze dostal odemnie, kazde nastepne kupil sam w atlanticu z tymi kurami, swinkami, zyrafami, narabanymi kotami
a co do papuci... nie trzeba bylo sobie burzujskich desek klasc


Zmieniony przez - anniczek w dniu 2008-11-06 11:07:18

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 261
Oj tam, z urządzaniem domu jest jak z dbaniem o sylwetkę.

Chcesz żeby świetnie wyglądało? Będziesz musiał trochę pocierpieć


A co do Twojego faceta - moza kupnem takich bokserek ogląda jeszcze M jak miłość? Wzrusza się widząc Rozmowy w Toku?

Zmieniony przez - Bborsuk w dniu 2008-11-06 11:14:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
jak dotrze do tego etapu, trzeba bedzie jakas kuracje zastosowac ale swoja droga, te bokserki sa naprawde z jajem, mozna boki rwac

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 261
'te bokserki sa naprawde z jajem'
Przykro, jesli tylko z jednym

A ciągnąc temat bokserek: kiedyś dostałem od dziewczyny bokserki, ale takie nierozciągliwe, z poliestru. Niezapowiedziany prezent, była na zakupach z koleżanką i obie były zachwycone tymi bokserkami w smoki. Czarny, lekko błyszczący materiał i szare obrazki, zlewające się z tłem. Wzięła i kupiła.
Daje mi te bokserki, ja otwieram, słucham jak mówi o tych ładnych smokach... oglądam te bokserki...
A tam to, co obie wzięły za smoki, to trupie czaszki, obok jakiś krzyż gotycki, serce przebite mieczem i kości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
ja tam nie chce nic mowic, ale powinienes na nia zaczac uwazac

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 261
Rozstaliśmy się kilka miesięcy temu :x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
ups

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 261
Dlatego teraz muszę zrzucić kilogramy, żeby mnie jakaś inna zechciała
A przy okazji będę miał za co na randke iść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 400
a co wystawiłeś te majtaski na allegro ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split do korekty

Następny temat

nowe fbw prosze o rade!

WHEY premium