SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badanie TSH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 181
Dostałem od lekarza skierowanie na badanie TSH i nie wiem czy iść bo jestem w środku robienia cyklu testosteronowym, a mam mocne objawy take jak osłabienie i powstawanie rozstępów.
I mam pytania:
- Czy teść wpływa na wynik badań i muszę zrobić odblok ?
- Gdy badanie już wykryje nadczynność lub niedoczynność będę mógł stosować sterydy z lekami na tarczyce ?

Z góry dziękuje :)


Zobacz całość:

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-01-04 08:29:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 254 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10262
lodzianin1
jesteś w widełkach ale niskie tsh moze świadczyć o początkach nadczynności

Górna granica to 4,2 a z badań wyszło 4,35 wiec wynik poza widełkami, a idąc w góre mamy niedoczynność - gdzieś doczytalem się, że nawet obecne normy są zawyżone i nawet wynik w normie nie gwarantuje zdrowej tarczycy. Na badanie skierował mnie rodzinny po tym jak zaczyły przerzedzać mi się włosy w szybkim tempie . Na dodatek pasują do mnie inne objawy typu sucha, blada skóra, senność i wieczne problemy z utrzymaniem odpowiedniej wagi nawet przy niskiej kcal diety. Jutro ide prawdopodobnie zrobic pelny panel dla spokoju ducha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Idz i rob badania, z Hashimoto mója zona urodziła mi syna a co dopiero Ty bys nie mogl koksować, jak myślisz ?

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 181
Czyli mogę iść w czasie cyklu na badanie tsh ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Na badanie idz koniecznie, a te objawy to mogą być związane z milionem przyczyn niezwiązanych z tarczycą..

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 181
A czy istnieje jakaś choroba która powoduje powstawanie rozstępów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 58
Tak istnieje zostala odkryta w 1965 roku przez Thomasa Grade,sa i mowi ona ze jesli duzo wp*****lasz to Cie poprostu rozrywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Mi tam rozstępy zawsze na spadach się pojawiały a nie na oversize

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94447 Napisanych postów 364373 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668947
nie wklejaj linków do innego forum!
sierowanie masz od endo?czy od lekarza pierwszego kontaktu?
nie kazał ci robic całego panelu? refundowane masz tylko tsh za ft3 i ft4 trzeba zapłacić,lecz jeśli są takie podejrzenia to musisz zrobić cały panel zwłaszcza jak bedą miały wchodzić leki na uregulowanie tarczycy.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 254 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10262
U mnie po badaniu TSH wynik wyszedl 4,35 przy normie do 4,20. To jeszcze chyba nie jakies poważne przekroczenie zakresu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94447 Napisanych postów 364373 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668947
jesteś w widełkach ale niskie tsh moze świadczyć o początkach nadczynności

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
koks delikatnie podnosi wyniki t3 t4, więc tsh powinieneś mieć nisko. MarcelQ też posiadam Żone z Hashimoto, mam nadzieje, że to nie ta sama
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta i zasłabnięciaa

Następny temat

Deca + susta + meta

WHEY premium