SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRAK MOTYLI

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1994
wiosłowanie sztanglielką, oraz takie jakby przyciaganie końca sztangi z obciążeniem do brzucha, też dobre a że tak przytył to moze jeszcze to że wszedł w jakiś wysoki stopień dojrzewania, znam takich co np urośli o 10 cm w ciągu tych ośmiu mięsięcy więc czemy by nie przytyć? a tak nawiasem to nie MOTYLÓW tylko MOTYLI ... :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14908
Mógł nabrać tyle kg ale w większości to (może) być tłuszcz i prawdopodobnie tak jest!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2795
Daro 15 hejka no słuchaj miałem ten sam problem z motylami a raczej ich brakiem ale martwy ciąg, ściąganie uchwytu w kształcie trójkąta do klatki, wiosło i poszło.A co do przybrania przez ciebie 33 kg nie dziwie się bo mam podobną sytuacje,ja w ciągu 11 miesięcy jakie ćwiczę z 64kg ważę teraz 100.Pozdrawiam i życzę dalszych przyrostów,o pamiętaj technika najważniejsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Skoro Tylu Was Co Tyja 30+++ kg w niecały rok moglibyście pokazać fotki na pewno wielu osobom to sie przyda wiecie motywacja i takie tam zawsze miło patrzeć na mistrza.

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
dawać fotki z kiedyś i teraz.

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
+ 30 iles kilo w 8 miechów??

da rade ale stawiam głowe ze tam nie ma wiecej niz (max.) 5kg miecha


Mi motyl ruszył najbardziej chyba po drazku szerokim uchwytem

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25862
Mi motyle taksamo poszło bardzo szybko a zwłaszcza przy podciąganiu na drążku i wiosłowaniu hantlą.
Po pewnym czasie przyjdzie samo trenuj a napewno zobaczysz jeszcze różnica za dodatkowe kilka miesiąców.

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Lager a powiedz mi co mi po 5 kg miecha i 25 tłuszczu?

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Osobiscie uwazam za niemozliwe zeby przybrac na masie 33 kg ;D w tak krotkim czasie ;] z 68 na 90 w 5 miesięcy. Nie wierzysz? Twoja sprawa, ja tobie tylko pokazuje że takich osob jak on jest znacznie więcej, a to że masz klapki na oczach i własną teorię to twoj zalepiony swiat.

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
Lager a powiedz mi co mi po 5 kg miecha i 25 tłuszczu?

no własnie o to chodzi bo nie wiem po co sie tu chwalic takim progresem jak miecha tu tyle ze...

Zmieniony przez - Lager90 w dniu 2008-11-15 09:11:51

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Legalne" dopalacze

Następny temat

Gold's Gym w Polsce

WHEY premium