SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLUE DRAGON

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
kto chwali ten niech sobie chwali... mi nie pasował....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2412
szału nie robi ale działa :)

Siła Masa Rzeźba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 662
powiem panowie tak wczoraj zaczalem cyklon enan + deca a pozniej przechodze na tren z propem wszystko z blue dragon pozniej dam znac co i jak zadzialalo ale po swoich kumplach widze ze dziala dobrze... co do deserta to sie zgodze ze to ta sama firma walilem dwa razy winio z propem z tej firmy, omena jelfoskiego i trenik nie pamietam nazwy ale efekty zaj**iste ogolnie okolo 7 kg w gore do 103 kg a pozniej redukcja na 90 kg (przy diecie wysoko bialkowej i nisko weglowodanowej - zbyt duze tendencje do tycia). Tak samo teraz waga startowa nie duza bo 93 wymiary prawie te same jak konczylem poprzedni cykl... wiec po jakims czasie jak sie sprzecik wkreci to dam znac co i jak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9608
jastrzab z okolic gdańska jesteś ?? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
blue dragon dobrze w wlasnie na pomorskim chodzi, tez jestem z gdańska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 373 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8905
a wasz prop w jakim kolorze mial paczke/etykiete? bo moj ma czarna a w necie znalazlem zdj tylko bialej, szoty wogle nie bola(wczesniej bilem balkana to nogi urywalo) i nie wiem czy to walek czy nie bo niby jakis tam progres jest ale twardosc juz nie ta a celem moim byl recomp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1334
obecnie wale propa z tej firmy z enanem unigena... strzaly bola jak cholera momentami nawet ciezko bylo chodzic jak za wysoko w udo wbilem... libido na duzy plus ale nie wiem czy to od enana czy propa, pompa od poczatku 2 tygodnia calkiem spoko i lekki przyrost sily... leci 3 tydzien teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Biłem 3 tygodnie, straszny ból przez kilka dni po iniekcji. Zrobiłem badanie na testa i wyszło konkretnie. Teraz przerzuciłem się na scantela trochę boli, ale o wiele łatwiej funkcjonować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
witam zaczynam przygode z sterydami cwicze rok na odzywkach mam 3.7 na lapie i waze 83kg wpadlo mi w rece 300 tabsow winstrol blue dragon czy on jest dobry i co do niego dorzucic ? jakie moga byc osiagi po tym? kupilem te tabsy za 390zl oplacalo sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1128
Wino nie wiem, ale prop urywa dupsko i udo. Jestem po 10 strzalach i ledwo zyje.....W poniedzialek ide sprawdzic wyniki pozimu tescia, bo przy tych bolach, gorączkach chce sprawdzic czy choc poziom poszedł :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYNIKI BADAŃ do oceny

Następny temat

GRUBY CYKL =D

WHEY premium