SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosterone Enanthate 200mg Blue Dragon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 686
Witam serdecznie , testował już może ktoś lub słyszał opinie na temat Testosterone Enanthate 200mg firmy , o której mało jest w inetrnecie Blue Dragon?
Oraz prosiłbym na rozpisanie ewentulanego cyklu z tym? Czy moja propozycja 200mg E5D to dobra dawka czy zwiekszyć na pierwszy cykl?
Pozdrawiam serdecznie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2013
Właśnie bił już ktoś to ? Sam planuje w ciągu najbliższych dni lecieć na tym towarze 1-11 200ml e4d tylko zastanawiam się czy to nie wał bo mało jest o tym w necie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 509 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8794
Ja właśnie skończyłem cykl na tym preparacie i bardzo polecam spadki po nim są niewielkie a w porwaniu do innych firm daje dobrego kopa na treningu masa i siła na 5+ około 13 kilogramów zobaczymy ile z tego zostanie ale narazie jest nieźle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364202 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668401
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2013
działa jestem w połowie leci ładnie postaram sie zatrzymac z tego jak najwiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
ankieta.

Zmieniony przez - Adamsky w dniu 2012-11-02 17:18:06

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebna pomoc w rozpisaniu !!

Następny temat

cyklon

WHEY premium