SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BJJ Boks Siłownia

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 65 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1978
To nie pomówienia tylko czysta logika - zrób 3 treningi dziennie przez 5-6 dni w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
carrasco

Podstawowy błąd w jakikolwiek sposób porównywać się do zawodowców , niestety wiele młodych sportowców tak robi , biorą plany skierowane dla zawodowych kulturystów i idą trenować , lub biorą ciężkie plany dla zawodników SW i taka sama sytuacja .

Zazwyczaj kończy się to przetrenowaniem , każdy program powinien być dostosowany indywidualnie do osoby trenującej .

Jednak amatorzy muszą się uczyć na błędach , sam praktycznie regularnie ulegałem przetrenowaniu , aż zmusiło mnie to do pogłębiania własnej wiedzy , czytania , praktykowania itd ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ja nie porównywałem się do nikogo, tylko podałem przykład kogoś kto katuje siłkę 3x w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
ziumol

Z tego co czytałem i się orientuję to jak oni katują siłownię 3 x w tygodniu to odstawiają matę praktycznie na zero i robią siłę , pytałem swojego trenera który startuje na największych imprezach na świecie z bardzo dobrym skutkiem i także uważa , że jak się zabiera ktoś za siłę pod BJJ to mata idzie na w odstawienia całkowite prawie .

Ja osobiście ciężkie ciężary ćwiczenia 6 tygodni i muszę zmieniać uciekać i wypoczywać , bo się poruszać po macie nie daję rady .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MUAY THAI, Lepsza muskulatura a Crossfit

Następny temat

Redukcja cross-fit. Moję początki z tym stylem!

WHEY premium