SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIOGENIX-PREMIERA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Beda, bo to sa ceny poczatkowe/promocyjne...

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 719 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9059
AerO2 - 120g - 140zł (później 160 zł)
OX - SAN (u Cybera) - 180g - 195 zł
czyli już w tej chwili taniej, później dużo taniej
i to są polskie realia, nie przytaczam tu ceny po jakiej kupowałem OX'a w USA (w necie), aczkolwiek ceny niektórych innych supli wyglądają atrakcyjnie.

Bambo2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
Ja mam takie pytanie czy w produkcie CELL PUMP miaka jest taka sama jak w crea fusion czy przecyzyjna odmierzająca 9g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bambo, jezeli dobrze przeliczyles sklady, to

aerO2 w przeliczeniu na 180g (opakowanie OX'a) wychodzi w promocji 210, a jak sie skonczy promocja 239... czyli masz racje - NIESTETY wiecej niz ox... (i duzo wiecej od ceny w usa-net)...

miejmy nadzieje ze w polsim necie tez ceny beda nizsze od sugerowanych (tak jak w przypadku marki OLIMP)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Volvie napewno bedzie to inna miarka niz w produktach OLIMP'u, bo przeciez pochodza one od innego producenta,ale ilu gramowa miarka to bedzie....

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
OLIMP jush raz CI moje dane z prosba o katalogi wyslalem bez odezwu wysle jeszcze raz jak mozesz to nie pros o potwierdzenie tylko slij bo mam zapchana skrzynke i nie doszukam sie odpowiedzi/potwierdzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898
czy moze ktos podac procentowy sklad bialek w PRO LONGATUM ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
axel byl juz podawany
cytuje OLIMPa

:Odżywka uzupełniająca białko i aminokwasy z WHEY PROTEIN MATRIX:// koncentratu (WPC) 30%, izolatu (WPI)15%, hydrolizatu białek serwatkowych-whey peptides-5% // micelarnej kazeiny/micellar casein/35%, albuminy białka jaja 10%, peptydów glutaminowych 5%"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898
bardzo fajne bialko na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Jak dla mnie to wypas na pore potreningowa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do olimpa

Następny temat

kiedy nastepuje przesycenie alc

WHEY premium