SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIOGENIX-PREMIERA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Nie rozwlekajac wszytkiego wasze ceny hurtowe sa na starcie wyzsze od cen kore mozna znalesc w necie! (mam na mysli caly czas ceny detaliczne w sklepach za oceanem)

CENY W SKLEPACH INTERNETOWYCH TYCH NAJTAŃSZYCH W USA NIE SĄ CENAMI HURTOWYMI A DYSTRYBUCYJNYMI +10-MAX 20% NARZUTU.



niedoszukje sie tutaj wielkiej filozofii gdyz to jest wasza polityka marketnigowa -nastawiona na duzy zysk nie da sie ukryc taka jest moja opinia.

Główna sprzedaż naszej firmy to odbiorcy- przedstawiciele,którzy dostaja towar w cenach nie hurtowych a dystrybucyjnych ,następnie wyroby odsprzedawane są/przez przedstawicieli/ dalej dla innych punktów w cenach hurtowych minus rabaty za wielkość zakupów.W dzisiejszych czasach niema mowy o żadnych dużych zyskach tym bardziej ,że większość surowców to USA,JAPONIA gdzie dochodzą potworne cła oraz koszty transportu.Jesteśmy przekonani że tak jasna odpowiedź pozwoli dokładnie zrozumieć całe zagadnienie .
Jedno możemy obiecać BX na terenie POLSKI będzie miał najniższą cenę spośród wszystkich krajów docelowych odbiorców w tym i USA.

Pozdrawiamy
sportatut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
to proponuje otworzyc sklepik internetowy z pominienciem dystrybutowów i hurtowników cos ala fast
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Mnie to interesuje ten R-TYpe Pro Insulowy. Zamówiłbym chetnie juz dzisiaj. Dawać mnie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
R-TYPES/r-ala/ jak i reszta preparatów marki BIOGENIX będzie dostępna w sprzedaży od następnego tygodnia.

Pozdrawiamy
Sportatut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
OLIMP czy mozesz mi przedstawic jak wyglada zamowienie katalogu OLIMPA i BIOGENIXA bo jestem bardzo zainsteresowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Wyslij maila na priv'a lub upomnij sie przy jakims zamowieniu .

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
wyślij do OLIMPa powiadomienie przez sfd, daj adres i poproś, napewno przyślą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
place tylko za koszt wysylki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
sory nie zauwazylem wczesniejszej wypowiedzi paula

chyba nic nie płacisz, ale jak juz to tylko za przesyłke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
dzieki jush mu wyslalem najlepiej jak by odpowiedzial na forum

lapcie SOGI
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do olimpa

Następny temat

kiedy nastepuje przesycenie alc

WHEY premium