SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIOGENIX-PREMIERA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Nie nie,za przesylke nic nie placisz...no przynajmniej tak bylo w moim przypadku

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
no to chyba miales szczescie myslisz ze bym im sie oplacalo wysylac do kazdego ktory poprosi za darmo ?

o moja 1000 wypowiedz na SFD

Zmieniony przez - Gawdzik w dniu 2004-05-11 21:57:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Wdocznie tak...

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
a moze poprostu jestes jednym z niewielu ktorzy tak zrobili a olimp przez swoja uprzejmosc nie prosil o kaske tak mi sie wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 719 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9059
Przecież różne firmy płacą kasę za bazy danych potencjalnych klientów, które wykorzystują do wysyłania im materiałów reklamowych, a takim jest katalog produktów.

Bambo2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
oki jush nie bede nic pisal dopoki OLIMP mi nie odpowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
No ciekawe

Niektore produkty mozna by sprobowac...bo niektore to nic nadzwyczajnego...a te ich carbo to jakies zbajerowane beznadziejnie albo juz pozno i zle przeczytalem sklad
To kiedy bede mogl cos kupic tej firmy u nas w Pl np. u Sona

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Przeciez nawet na reklamach w gazetach jest informacje ,ze mozna bezplatnie zamowic katalog produktow

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
wszystko ok ale z jedną wypowiedzią się nie zgodzę!!
napisaliście, że ceny w sklepach netowych są niższe od cen w normalnych tradycyjnych sklepach... bzdura! i nie mam pojęcia dlaczego tak jest...
mam w mieście sklep z suplami gdzie ceny wszystkich supli są niższe od netowych... dla porównania cena profi whey mass-a którego przedwczoraj tam nabyłem - 130zł... znajdzcie mi w necie tańszą oferte... piekielnie dziwne to zwłaszcza że jest to cena niższa od hurtowej olimpu... to co? facet nie zarabia i rozdaje suple harytatywnie?? chyba jednak ceny hurtowe są dużo niższe od tych podawanych oficjalnie...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 979 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15212
Zgadzam sie z Wilhelmem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do olimpa

Następny temat

kiedy nastepuje przesycenie alc

WHEY premium