SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIOGENIX-PREMIERA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Też slyszałem że Aero slabo działa, a na pewno nie wprost proporcjonalnie do wydanych pieniędzy.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898
kiedy doczekamy sie premiery strony www Biogenixa???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
sam bym sprobowal aero ale cena nie jest na moja kieszen ( wole za to kupic cos innego

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 979 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15212
Właśnie co mi da , że przeczytam kolejny artykuł sponsorowany ? Najważniejsze dla mnie jest to, że stosowałem przez miesiąc Aero i nie czułem za bardzo działania. Jest to za droga zabawka. Natomiast Cell Pump, powatarzam, jest naprwade strzalem w 10-tke!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 356
CZ podaj w jakich ilościach i wg jakiego schematu brałeś.Stosuje u zawodników 2 mies 2-3kaps przed+po treningu (8-12kaps dz) = super efekt [co do wykonanej pracy na rowerach],ale obserwował obniżke ciśnienia tętniczego /wg mechanizmu działania-rozszerza naczynia,tak też uważa Darek/ oraz wzrost zakwaszenia /lactatu/po wysiłku,rozważam działanie Carbbx,którego wsześniej nie brali [rok temu].Czy ktoś jeszcze brał Aero2? Czy od "testerów" była informacja na SFD na temat Aero2?

Zdrowie to sport plus...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
A ja mam takie oto pytanko:
1. Czym różni się monohydrat kreatyny ferro pfanstiehl od creapure z skw (jak wspomniał chyba Czarny).

2. Co w końcu lepiej wziąść sobie z Biogenixa (wykluczając monohydrat), czy Cell Pump czy M3 creatyne? Oczywiście chodzi o najlepsze korzyści i "widoczne" efekty? A może wogóle lepiej wziąść Crea Fusion z Olimpa? No i co Wy na to !!

Pozdrawiam.


Zmieniony przez - Kondziu w dniu 2004-08-10 12:42:45

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 979 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15212
Moim zdaniem bierz 2 op. Cell Pumpa i na pewno sie nie zawiedziesz. Chociaż o M3 razem z R-Types, Willhelm pisał, ze tez fajna sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Kondziu

1. Różnią się rozdrobnieniem (SKW ma 170, Ferro ma 200) co do działania - różnicy praktycznie nie będzie

2. Biorąc pod uwage stosunek efektów do ceny - Cell Pump wychodzi najlepiej,w Creafusuion płacisz dodatkowo (w porównianiu do Cell Pump) za kilka bajerów których działania zbytnio nie poczujesz ale też dostajesz mniej jabłczanu (3g w pocji) w porównianiu do Cell (4g)
M3 wychodzi drożej (kapsułki)

Zmieniony przez - BYK w dniu 2004-08-10 16:07:06

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Serdeczne dzięki Byku. Ta kreatyne ferro bardzo poważnie brzmi a widzę że jej imesh to w zasadzie nic imponującego.
No nic - dzięki.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Ja bym się kierował ceną na Twoim miejscu

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do olimpa

Następny temat

kiedy nastepuje przesycenie alc

WHEY premium