SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Punkty olimp/biogenix

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez jabolcokk z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131196
Witam
Mam pytanie odnośnie punktów Olimp/Biogenix. A mianowicie przed chwila czytałem ze jeśli kod kreskowy ma się liczyc to musi być polaczony z hologramem a jeśli kod kreskowy jest oddzielony od hologramu a sa przyklejone obok siebie na jednej malej karteczceto się liczy, mam tez opakowanie po sojavicie 2250 i jest tylko kod kreskowy to się liczy? Pytam bo mam watpliwosci poniewaz rozmawialem z z jednym kolesiem i mi powiedzial ze sie liczy. To jak to w koncu jest?
pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
nie ten dział udaj się do działu Nutrifarm oni na pewno odpowiedzą na twoje pytanie szczegółowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Regulamin mówi wyraźnie że musi być razem kod i hologram jako jedna całość. Sojavit masz napewno z czasów kiedy olimp nie naklejał hologramów więc też jest bezużyteczny.
Na przyszłość czytaj dokładnie regulmin zanim zaczniesz coś wycinać

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810


czy to jest poprawnie wyciete? kupilem 3 dni temu PW 95

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Ten jest jaknajbardziej poprawny, życzę wielu takich świstków

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 92 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2980
TwisterNH ale to jest dział Nutrifarm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10328
ale było w dziale 'Odżywki, Suplementy'

Miami Vice!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vita-min Plus, a antybiotyki

Następny temat

Kiedy BCAA & NAG

WHEY premium