SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA kiedy i jakie Aeroby prosze o pomoc pilne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 86
kurcze nie wiem jak i gdzie to wypełnić a co potrzebne jest jeszcze? mam te BCAA w proszku do rozposzczania i nie wiem własnie jak je brać ;/
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 86
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
nie można linków z allegro wstawiać . Tylko sklep SFD ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 86
to sry nie moge edytować tego posta co dodałem:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 86
czy dostanę odpowiedź na moje pytania czy cały czas będa odpowiedzi nie na temat założonego tematu ;) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
nie spinaj się i poczekaj cierpliwie nie kazdy tu siedzi tylko poto,zeby Ci odpowiedziec;)

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 86
czyli siłowy mniej więcej godzine mi trwa potem biore BCAA i ide na aerobowy który też trwa mniej więcej godzinke, tak będzie dobrze? mówicie mi że przesadzam z treningiem to będę przede wszystkim uczęszczał na siłownie tylko w poniedziałek środę piatęk i niedziele, i może czasem zrobić aeroby w inne dni, ale jak nie wskazane to nie będę chodził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
aeroby wiecej niz godzine po silowni to strzalw glowe.
aero zmien an interwaly i wykonuj w DNT lub po treningowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 86
tak robie je po treningu siłowym. codziennie na siłkę nie mam możliwości jeździć :/ 20 min rowerku 25 min biegu ( plus 5 min rozgrzewka i 5 min po biegu by tętno wyrównać) i na koniec to vario. to aż tak dużo ? troche się pocę jak to robię więc myślałem że dobrze by to zrobiło by spalić troche tłuszczu i żeby zostały same zarysy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
tak po silowym 1h to za duzo zdecydowanie. miesnie poleca

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna brać przed czy poczekać

Następny temat

Test i Opinie MusclePharm HYBRID N.O. Muscleech Nano Vapor PS, QNT NO Elite

WHEY premium