SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA jakość pod względem składu.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64
Witam. Nie mogę na forum znaleść konkretnej odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie dlatego pozowliłem sobie założyć temat.Trenuje muay thai oraz na siłowni robie trening siłowo wytrzymałościowy. Stosuje BCAA powder z Aminostara ponieważ polecił mi go sprzedawca w sklepie ,że bardzo dobre BCAA za niską cenę. Ale o odżywkach aminostara słyszałem różne opinie.Jeśli już mam wydawać dalej kase na BCAA chciałbym ,żeby był to produkt jak najbardziej efektywny. Dlatego moje pytanie brzmi które BCAA z poniższych jest najlepsze pod względem podanego składu od producenta. Nie znam się na dietetyce oraz większości opisanych tam składników, nie chce żeby w sklepie z odżywkami wciskano mi kit dlatego chciałbym uzyskać odpowiedź od osób które się na tym znają:

BCAA Powder Aminostar -

L-leucyna: 1875mg
L-izoleucyna: 468mg
L-walina: 468mg

BCAA Xtra Activ Lab

L-leucyna: 2,5g
L-walina: 1,25g
L-izoleucyna: 1,25g
L-glutamina: 3,5g

BCAA Xplode Olimp

Aminokwasy rozgałęzione BCAA: 6g
w tym: L-leucyna: 3 g
L-walina: 1,5 g
L-izoleucyna: 1,5 g
L-glutamina: 1 g


Bardzo proszę o rzetelną odpowiedź. Z góry bardzo dziękuje!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
activlab i olimp godne polecenia

activ tanszy

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2011-05-03 15:17:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4135
ACtivlab jest lepszy. Posiada trochę mniej BCAA, ale rekompensuje się to w glutaminie.

TIME FOR A CHANGE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Dziękuje za taką rekompensacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Tak jak pisze Majkel.
Lepiej wybrać coś z tego:
https://www.sfd.pl/BCAA__zestawienie-t562232.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Jakis czas temu liczylem co wyjdzie taniej, Jezeli kupimy bcaa ActivLab'a w dwupaku (teraz za 99zl) to wyjdzie taniej od Olipmu (ja nawet liczylem, jak dwupak byl za 119zl...).

IMO RX-Gold jest git. Pirawie ze najtaniej, najtaniej z oferty sklepu sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Ale po co to liczyłeś, skoro to już policzone.
A licząc BCAA ActivLaba, policzyłeś cene samego prochu, czy czystego BCAA w tym prochu? Pewnie liczyłeś cene na proch, a przecież czystego BCAA jest tam tylko 50%. Czyli cene którą wyliczyłeś pomóż przez 2, bo jako wypełniacz producent dosypał jakąś glutaminę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
"Activlabu wychodzi dosc podobnie: 119zl za 500g bcaa i 350g l-glutaminy."
Z tego tematu: https://www.sfd.pl/pomoc_z_BCAA-t708878.html
Tak wiec, wtedy byla jeszcze cena 119zl, teraz 99zl.

Olimp:
6g BCAA
1g gluty
134,9zl za 600g BCAA i 100g gluty =
112,4zl za 500g BCAA i 83g gluty.

Na chwile obecna porownujac dwupak ActivLabu i 1kg Olimpu lepiej wychodzi AvctivLab (pod wzgledem ceny).

*Ceny ze sklepu sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64
Z tego co czytam jeśli mam patrzeć na ilość czystego BCAA procentowo w produkcie to z listy bcaa opisanych w linku podanym w jednym z powyższych postów mogę wywnioskować ,że tak za kwote 50-80zł najbardziej opłaca się :

TREC BCAA POWDER ,Hi Tec BCAA TST,VITALMAX AMINO 1000 BCAA MEGA CAPS ,Bcaa Mega Caps olimp .

??????????????????????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Hi Tec - bardzo dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Hi-Tec Bcaa TsT jak było na promocji to szamałem. Bardzo fajne jeśli chodzi o rozpuszczalność. Później jadłem RX gold, te małe kulki w środku mnie denerwowały. Następnie przerzuciłem się na Aminostar powder i póki co zostanę przy nich dopóki nie pojawi się nic taniego i godnego uwagi.

Ostatnio wyszedł 8+1+1powder UNS Bcaa, sama leucyna więc coś dla mnie, jednak Aminostar lepiej wychodzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwany cykl.

Następny temat

hp

WHEY premium