SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsze białko pod względem smaku tylko (peanut butter)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 165
Witam,
Tak jak w temacie jakie białko waszym zdaniem jest najlepsze w smaku chodzi mi o smak (peanut butter), nie chcę tutaj robic reklamy ani tez nie zachecam proszę tylko o wasze sugestię, wiadomo że kazdy ma inne walory smakowe, ale chcę aby kazdy się podzielił zdaniem na ten temat. Jeśli chodzi o mnie dużo białek zdążyłem wybrobowac lecz nie trafiłem na białko o smaku peanut butter który wywarł na mnie jakies dobre wrażenie, głównie zalezy mi na tym smaku czy ktoś spotkał się z dobrym białkiem o takim smaku ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5835 Napisanych postów 74009 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 622027
Próbowałem ten smak tylko z allnutrition i całkiem
Ok , ale nie mam porównania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10102 Napisanych postów 116449 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1378904
j/w też tylko chyba to jadłem. nie przypomminam sobie innej firmy. wg mnie dobre jest słone masło orzechowe

Kiedyś nie było takiego wyboru, jedynie wanilia, czekolada i truskawka były dostępne.

masło orzechowe dość młody smak.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10372 Napisanych postów 9973 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 311255
również dopiszę się do słów wyżej, próbowałem z allnutrition i mogę śmiało powiedzieć, że był dobrze odwzorowany i smaczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 5001 Napisanych postów 6956 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 227682
Jak wyżej - dla mnie ogólnie smaki Allnutrition i SFD są najlepsze - porównywałem do Biotech , activlaba , olimp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7422 Napisanych postów 147426 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1175100
Zamiast peanut butter możesz spróbować nugata albo snikersa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5835 Napisanych postów 74009 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 622027
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 4465 Napisanych postów 42989 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 344647
Jeżeli chodzi o smak to chyba najlepsze są białka oparte na maślance. Tak jak WPC Delicious od SFD/AllNutrition.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7422 Napisanych postów 147426 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1175100
flex1976
Nugat wypasik , mój ulubiony smak poza standardem

Jak dla mnie również jedne z lepszych jeżeli chodzi o orzechowe smaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 165
"Tak jak WPC Delicious od SFD/AllNutrition

To fakt z czystym sumieniem moge polecic, lecz tam gama smaków jest lekko okrojona,

Zmieniony przez - jeffuz w dniu 2019-04-20 16:29:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 163 Na forum 38 dni Przeczytanych tematów 1243
Piłem tylko Olimpa masło orzechowe i po kilku porcjach mi obrzydło.

- Come on boys, what do you like, we can negotiate.
- I like to blow up lizzards...
- And I like to burn stuff...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ANIMAL PAK

Masa