SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA Z WPC

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15648
Witam. Przyjmując codziennie ok. 20gr BCAA dostarczę do organizmu ok. L-leucyna - 6gr, L-walina - 3gr, L-izoleucyna - 3gr, L-glutamina - 2gr. Na cykl, który trwałbym niecały miesiąc, musiałbym zakupić 0,5kg bcaa, za ok. 70zł.

Kupując białko Łowickie 1,8kg i spożywając go dziennie 60gr dostarczę do organizmu ok. L-leucyna - 6gr, L-walina - 3gr, L-izoleucyna - 4gr, L-glutamina - 13gr. Suplementacja starczy mi na ponad miesiąc, i wyniesie mnie kilka groszy taniej.

Moje pytanie brzmi, czy te aminokwasy są tak samo wartościowe, jak te czyste, które się kupuje np, w kapsułkach? Z góry dzięki za odpowiedź...

Dodam jeszcze do porównania (własnego obliczenia), tabele:

WPC Łowickie:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15648
nikt nie odpowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2099
W bcaa jak i w łowickim zjesz tyle samo leucyny, glutaminy, waliny i izolecuyny. Przy czym zapłacisz prawie tyle samo, na okres 1 miesiąca. Więc masz odpowiedź, skoro potrzebujesz tylko amino rozgałęzionych, kupujesz bcaa, a jak chcesz bcaa z "dodatkami" kupujesz białko. Bcaa to bcaa więc musi być tak samo wartościowe, aczkolwiek zależy co jest do nich dodane, tak więc bcaa połączone z innymi amino w białku może być inaczej przyswajalne niż samo bcaa. Tak więc wg mnie lepiej kupić samo bcaa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 911 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15244
Bcaa z lowickiego bedzie sie wolniej wchlaniac niz samo bcaa.Dlatego bcca bierze sie przed i po treningu ze wzgledu na szybkosc wchlaniania.Wtedy ja wykorzystujesz.

"To tylko krok by granice przekroczyć, spuścić wzrok nie patrzeć w oczy,
przeszłość oddzielić grubą kreską,
lecz może zdąże ułozyć jeszcze wszystko przed śmiercią.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z 15 min dłużej się wchłania z wpc,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 326 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20967
Dokładnie nad tym samym się zastanawiałem ale biorac pod uwagę Ostrowie. I jestem ciekawy czy lepiej BCAA czy białko kupic bo szykuje sobie redukcje więc mam nadzieje że jakiś moderator będzie tak miły i rozwieje wątpliwości :)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak masz kase to kup bcaa/leucyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15648
dziękuje za odpowiedzi, ciekawi mnie jeszcze, czy w posiłkach w których jest dużo białka, np. pierś z kuraka, jajka, ser biały, jest dużo aminokwasów?i czy są jakieś BCAA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 326 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20967
czyli rozumiem że to BCAA z odzywki białkowiej jest pod jakimś względem gorsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rockyy - tak są w mięsach,jajach,twarogu itp. Bcaa traktuj jako dodatek ,np. przed i po treningu 1g/10kg
mariachi - nie gorsze,tylko żeby wziąść te 10 gram bcaa z wpc to musiałaby by być duża porcja tego białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 326 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20967
dymek07 racja! Popełniłem w obliczeniach ten sam błąd chyba co rockyy bo te wartości aminokwasów podane są nie na 100g produktu tylko na 100g białka. Jak zliczyłem wszystkie aminokwasy z b/t/w to na 100g produktu wyszło wszystkiego znacznie więcej niż 100g.
I doczytełem na opakowaniu że są to wartości na 100g białka w produkcjie.

SOG dla Ciebie.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shock + storm + białko

Następny temat

TomQ-MAG i Giecik - wylot z forum

WHEY premium