SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja generalnie polecam caly dzial badan naukowych. Teraz zostal troszke zepchniety i schowany ale naprawde warto tam zajrzec i poczytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2096
Odgrzewam stary temat ale trafiłem na takie coś:
https://www.sfd.pl/Potreningowe_wykorzystanie_BCAA__czy_to_naprawdę_działa_-t155236.html

i teraz zgupiałem. Bo zacząłem robić jak pisaliście tylko przed treningiem ładuję 15g BCAA a po treningu tylko WPC białko.

A tu takie rzeczy piszą w tym artykule...

Co sądzicie.


Zmieniony przez - C4-C3 w dniu 2016-09-01 22:16:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
zobacz na datę, a potem zerknij do działu badania naukowe i poczytaj o bcaa i eaa, nauka idzie do przodu.

Ciekawe jakby powyższe badania wyszły jakby dali dodatkową grupę i podawali im bcaa przed treningiem w porównaniu do grupy biorącej bcaa po wysiłku

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
bcaa po treningu rowniez ma swoje uzasadnienie, nie mozna temu zaprzeczyc;

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ale myślę jakby zrobili grupę osób z bcaa przed i po wyniki pewnie były by podobne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
zalezy tak naprawde czego oczekujemy po bcaa, ja traktuje ten suplement w kategorii odzywczej i energetycznej, czyli by podczas treningu silowego organizm czerpal energie wlasnie z bcaa ktore wypijam zamiast z aminokwasów ustrojowych

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2096
No kurde to BCAA od ActiveLabu - pomarańcza dobre! Wreszcie mnie nie ciagnęło na wymioty. Ale cholera słodzą to Acesulfanem - k :/ Z tego co wiem to syf niesamowity....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2096
A co do samego BCAA przed czy po ja oczekuję aby maksymalnie odzywić mięśnie i regenerować je w trakcie wysiłku. Od jakiegoś miesiąca jem tylko przed - sypię 15 g przy wadze 86 kg - zamiast jak dawniej 10 przed i 10 po i nie czuję jakiś zmian. Może zacząłem bardziej czuć bóle na drugi dzień po treningu ale to może też dlatego że narzuciłem sobie dyscyplinę i nie siedze zbyt wiele na jednym ciężarze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakieś odżywki dla ektomorfika z dietą.

Następny temat

czy to dobre polaczenie

WHEY premium