SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BAZPŁATNE PRÓBKI NITROUS!!! Zwiększ możliwości treningowe.

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 31636

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Dziekuje za uczciwa weryfikacje
Jestem na cyklu mono+tcm i jestem bardzo ciekawy czy tydzien na tym cudzie ruszy choc troche wyniki silowe. Na pewno opisze wrazenia.
Pozdrawiam kozaki

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13826
a ja uwazam, ze weryfikacja nie byla uczciwa.
wzieto pod uwage godzine wpisu w poscie, tym czasem gdy syntrax napisal "kto pierwszy wysle maila..."
a ja pierw wyslalem maila a kilkanascie minut pozniej napisalem tu posta (posiadajac abonament) .

ale trudno, to tylko probki
damixxx sie ze mna podzieli no nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
a gdzie wyczytałes ze osoby co napisały w poscie a nie na maila wysłały zgłoszenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cisza i spokoj

nikt nikogo nie oszukał
nik nikomu nie zabrał
dolozono staran by było z sensem i uczciwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20904
Fajnie zalapalem sie! Mam takie pytanko o co chodzi ze niektorzy maja wypelnione ankiety i sa brani pierwsi pod uwage?? Mozna takie ankiety wypelnic?? Jak tak to gdzie i jak? Z gory dzieki za odp! Kiedy wyslecie probki? Pozdrawiam

... Top Mass TEAM :) ...
,, Jak Boli To Rośnie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8412
Banan mam takie pytanie jestem na liscie (chyba 13) mam abona i ankiete czemu sie nie zalapalem mozna spytac?
pozdro

Mądry człowiek powinien wiedzieć,że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się,jak sam może leczyć swoje choroby

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 687 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8759
Dzieki :) pozdrawiam.

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
Gumis jak brzi stare powiedzonko "szukajcie a znajdziecie" więc poczytaj posty podwieszone a będziesz wiedział jak i gdize wypelnic ankiete :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
Zalapalem się jako szybki lopez


EDIT:
lipek: wiesz czemu czak noris nie korzysta z internetu?
Bo on go zna na pamięć


Zmieniony przez - kamel w dniu 2006-03-21 18:59:35

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
given - nie bylo Cie takze na liscie od syntraxa
do wszystkich innych osób - jak kogos nie ma ,a mial na przyklad zlozoną ankiete i wpisał sie tez tutaj w temacie jako jeden z pierwszych --> WIDOCZNIE WASZE DANE (nicki tez) NIE DOSZŁY DO SYNTRAXA (bo ani kozika ani given'a na tej liscie co ja dostałem nie bylo) finito

gumis - ankieta do weryfikacji (podwieszony temat w tym dziale "tutaj skladamy...")
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kreatyna a praca na 2 zmiany???

Następny temat

co na REDUKCJE ?

WHEY premium