SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BAN

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam , za co , przez kogo i na ile zostało zablokowane konto wielkih**?
mogli byście łaskawie informować userów o takich rzeczach, jeśli blokujecie konta..
pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
mi osobiscie tez to zwisa, ale chodzi o jakies zasady. wszedzie powinny byc takie same, bo dzialy podlegaja pod ten sam regulamin. nie sa autonomiczne. z tymi nickami to ja sobie nie wyobrazam zeby miec w niku h.uj, bo pozniej by do mnie pisali "ej h.uju" (srednia przyjemnosc jak dla mnie). takze tu mi tylko chodzi o rowne traktowanie uzytkownikow. to ze za przeklenstwa nikt bana nie dostal to rozumiem bo to by bylo chore, ale przeklenstwo w nicku i jest ban. wiec cos tu jest nie tak. jedno i drugi lamie regulamin, a ban byl tylko za nick?? tak wiec albo bany za wszystko albo za nic. a miedzy tymi nikami jest taka roznica ze jeden jest po polsku a drugi po angielsku, ale i tak wiadomo o co chodzi, bo takimi stwierdzeniami operuje sie od podstawowki. no i jezscze taka roznica, ze jeden jest modem a drugi nie

pozdrawiam

Zmieniony przez - capus w dniu 2006-10-14 00:23:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
Nawet ja sie domyslam za co bylo zablokowane.

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Pewcnie za nicka przez x-ray

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no chyba was posrało, nick funkcjonował dobry miesiac i nikomu normalnemu to nie przeszkadzało, pozatym nie wychylam sie poza doping, wiec w czym problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
TO moze cos z ta meta eap, sprzedawales lub cos ja tam nic nie wiem pytales od kogo ban to juz wiesz do niego uderzaj z pytaniem narta

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
za nicka - patrz regulamin pkt1
ode mnie tez bys dostał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
Pewnie nick funkcjonował dlatego że nikt go nie widział. Za taki nick należy się ban i nie ma co się dziwić że go w końcu dostałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Dostales za nicka. To forum czytaja rozne osoby w roznym wieku. Taki nick nie swiadczy dobrze o tobie i o forum, stad moja reakcja. Sam powinienes troche pomyslec zakladajac sobie tutaj konto.

no chyba was posrało - i radze uwazac z takimi tekstami. Jak na razie jestes tutaj gosciem.

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2006-09-20 15:15:17

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
poza tym sprawdz pisownie slowa uzytego w zbanowanym nicku

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-09-20 15:16:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak , ale czlowieku, poza dopingiem nie pisałem żadnych postów, a doping podobno jest dla ludzi pełnoletnich więc nie bądż hipokrytą, chyba wśród dorosłych można sobie poprzeklinać co?

to kiedy odblokujesz mi to konto ziomuś? jak wogóle to chociaż łaskawie usuń mi to konto , bo bede musial zakladać nowego maila, a średnio mi sie to usmiecha, pozdro
PS co wy tacy wrażliwi? zupełnie jak baby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie ma takeij opcji, idzie zmienic maila conajwyzej, zycie...


A wsrod doroslych tez nie jest za dobrze przeklinac, zalezy jakie to jest towarzystwo na forum nie sa sami twoi kumple tylko tez ludzie wyksztalceni np ja

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nieustające formatowanie

Następny temat

POMOC

WHEY premium