SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4119
ojan
Widzę, że nie chcesz powiedzieć więcej!
Film prywatny!!!

Powinien się odtwarzać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podejście drugie z poprawioną techniką i wynikiem. Panie Janie może być?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131171
jezoo - dla mnie wykonanie perfekcyjne!
O ile dobrze zapamiętałem to było teraz 22p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak były 22 powt. a w pierwszej 20. Mam jeszcze kilka dni aby się podciągnąć. Może nie jest to najlepszy wynik ale za to ćwiczenie spodobało mi się i narazie dorzucam je do planu treningowego. Na prawdę fajnie kształtuje barki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 66
Cześć :) wrzucam filmik z moją pierwszą próbą pompek, film nagrany na szybko, w słabych warunkach bo jestem na wczasach. Proszę o ocenę i czy wszystkie powtórzenia są wykonane prawidłowo? ;)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131171
Cypex2 - ja zaliczyłbym Ci wszystkie 24p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli taka krótka przerwa ze staniem na głowie też wchodzi w grę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131171
jezoo
Czyli taka krótka przerwa ze staniem na głowie też wchodzi w grę?

Tak krótka chyba nie.
Ale może wypowie się główny sędzia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale chyba po to są punkty bonusowe za technikę i ogólne wykonanie. Z resztą to tylko zabawa, która ma motywować i liczą się chęci i determinacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10066 Napisanych postów 30398 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728830
Panowie-jakieś przerwy wiadomo,że się trafiają także podczas ćwiczeń,typu np na dwa oddechy (2-3 sekundy).
Ale jakiś typowo wypoczynkowe to lepiej nie-bo nie oto chodzi.
Ale próbować można-będziemy oceniać to się wtedy dokładnie wszystko przeanalizuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

Następny temat

Utrata na wadze na wakacjach nie stosując diety i treningów

WHEY premium