SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Błacholl / Gettin' stronger...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
drzemka przed siłka dobra sprawa ale nie za długa bo możesz być zamulony. JA preferuję ok 40minut.

Uważaj na anioły

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 866
Today
Ogolne nastawienie przedtreningowe bylo takie, ze nie bedzie dzis najlepiej. I nie bylo, choc nie nie ma tez co narzekac ;)

WL
10x80kg
3x90kg
4x100kg - 4 powtorzenie za bardzo na glowe znow, z pomoca.
3x100kg
5x90kg - ogolnie postep odczuwalny w wycisku, znaczy sie dobrze jest.


Nogi na maszynie 2x15

Porecze
12xsam
10x20kg
5x40kg - robiac zachaczylem o takie cos %) i sie obrocilo i calkowicie mnie rozkojarzylo
7x40kg

Za tydzien 45kg

Unoszenie bokiem
3x12-10
+
Brama
3x12



Wszedzie zauwazalny progres. Teraz licze tylko na sobotni ogien.

W niedziele sie zmierze i moze jakies zdjecia zrobie kontrolne.

Gettin' stronger...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 866
Wczoraj bylo male party, mialem nie pic w ogole, ale wyszlo jak wyszlo %)
W godzine po przebudzeniu musialem juz byc na silowni zeby sie wyrobic.

MC
2x2x175kg - celowo obcialem jedna serie i zszedlem na 2x2, co by bylo wiecej mocy za tydzien. Pierwsza faza jak piorko.Za tydzien zrobie ciag metoda taka jak wycisk.

W tym momencie sie zorientowalem ze mam jeszcze jakies 20 minut na reszte treningu, wiec zaczal sie sprint i minmallne przerwy.
Sklony
2x15x20kg

Push press
10x60kg
6x75kg - troche niemoc tutaj ,ale zbyt krotkie przerwy z pewnoscia zrobily swoje.

Rope pull ups
x12
x15

Tric



Dobry trening, ale zdecydowanie za pozno bylem na silowni,a w sobote niestety o 14 zamykaja .


Z ciekawosci pytam - jaki wynik trzeba miec w mlodzikach ,zeby zajac jakies dobre miejsce teraz ? ;)

Gettin' stronger...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 866
Dzisiaj
SQ
3x2x160kg - druga seria bardzo gleboko, ale jednoczesnie ciezko.Poza tym wszystko w porzadku.

WL lekko
2x5x85kg

Unoszenie bokiem z kciukiem w gore
3x12 x 7kg

+
Finger grip biceps curls
3x15-12

Brzuch - nie bylo czasu.


W siadzie troche ciezej dzisiaj bylo. Mysle , czy nie zrobic za tydzien tylko jednej mocnej dwojki, jako nowy bodziec .
W wycisku dodalem 5kg, bo lawa idzie do przodu, nie ma sensu stac na tym samym ciezarze.

No i informuje wszem i wobec, ze wybieram sie na MP mlodzikow w przyszlym roku ;)
Teraz tylko musze wypracowac jak najlepszy wynik, motywacja wzrosla kilkukrotnie %)

Gettin' stronger...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 866
Today
wczoraj znow maly gig , ale wypilem bardzo malo z mysla o dzisiejszym treningu.
Oplacilo sie . Z rana jeszcze rozgrzewka - znoszenia workow z weglem do piwnicy %)

DL
5x140kg
5x160kg
2x180kg - bylo lzej niz sie spodziewalem
3x190kg - gardlo zdarte totalnie

Push Press
10x60kg
5x70kg
5x80kg - z zapasem

Rope pull-ups
3x12/12/8

Triceps
2x12 -wszystkie sztabki

brzuch



Swietny trening. W ciagu czuje ,ze bylby zapas, jakbym nie musial sobie sam ladowac i sciagac obciazenia co chwile, ale nie dalo rady,bo kumpel nie mogl isc dzisiaj.

Za tydzien atak na 200kg w ostatniej serii. Stawiam ,ze jak niczego nie zdupcze, to bedzie dobrze .

Milosc do ciagu wrocila %)

Teraz mobilizacja maksymalna, bo od tego jak dobrze pojdzie mi w najblizszych 2 tygodniach zalezy jaki wynik osiagne podczas mierzenia rekordow w 3-cim tygodniu ;)

Gettin' stronger...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 866
Dzisiaj - znow drzemka godzinna przed treningiem

SQ
140/3
160/1
165/2
170/2
190 kg - zabawy rozne , polprzysiad, cwierprzysiad, ogolnie porzucalem tym troche,zeby poczuc ten ciezar juz na plecach %)


WL lekko
2x5x80kg - dzisiaj poszedlem na calkowity lajt, ale za to z przytrzymaniem .

Szrugsy - zamiast wycisku hantli , 2 serie szybkie .

Unoszenie hantli bokiem kciukiem w gore
2x12
+
finger grip biceps curls
2x15

brzuch.



Udany trening. W siadzie na + zaliczam to ,ze sztanga nie ciazyla mi na plecach prawie w ogole. Za tydzien prawdopodobnie dodam 5 kg w ostatniej serii w siadzie. Pisze prawdopodobnie , bo moze pojde lzej, zeby bylo wiecej sil na maxy.


Z wymiarow aktualnych w miare:
ramie nieznacznie powyzej 40cm
przedramie 36 cm
udo 68cm



Do czwartku.

Gettin' stronger...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 866
Dzisiaj

WL
80kg/10
90kg/5
100kg/3
110kg/2 - dobrze, za tydzien zostane na ciezarze tym.

Prostowanie nog siedzac
2x15

Porecze
12/sam
8/20kg
5/40kg
5/45kg
5/45kg - ciezko, ale dalem rade .


Unoszenie bokiem
2x10x11kg

Brama
2x12



Jak to ostatnio bywa na szczescie - dobry trening. Bylem dzis z kilkoma kumplami z klasy, to im zaserowalem maly hardcore. Stawiam,ze chociaz jeden z nich nie przyjdzie jutro na kilka pierwszych lekcji, bo nie bedzie mogl wstac z wyra %)

Teraz musze sobie zapewnic jak najlepsza regeneracje na sobote, bo czuje dziwny bol w plecach, gdy wyprostuje sie na maxa, a nie moge sobie teraz pozwolic na lekki trening.

Gettin' stronger...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 866
Dzisiaj.

DL
160kg/3
180kg/2
200kg/3 - trzecie odbite, ciezko koncowka .


Push press
60kg/ 10
80kg/ 6

Rope pull-ups
2x12

Tric
2x12





Ciag ciezko. Ale tego tez sie spodziewalem. Moglo byc lzej, ale zawalilem kilka spraw wczoraj. Za tydzien musze normalnie isc spac i calkowicie zero alkoholu. No i musze lepiej rozplanowac poranne posilki w sobote, bo chyba za malo jem przed ciagiem,ale to nie moja wina, ze zamykaja silownie o 14.


Zadania na przyszly tydzien:
1. do dnia z siadem dorzuce 3 serie 'dzien dobry', zeby choc troche wzmocnic gorna faze ciagu.
2. We wszystkich cwiczeniach pomocniczych obcinam po 1 serii, za to maja byc ciezko bardzo.

3. Plany co do glownych cw. -jak myslicie - powinienem zluzowac troche skoro to ostatni tydzien, czy isc do przodu wciaz ? Ja osobiscie wolalbym isc do przodu.
Wygladaloby to tak w ostatnich seriach :
SQ 175-180kg x 2
WL 110kg 2x2
DL 210kg x 2

Wszystko do zrobienia sadze. Nie bd zylowal dodatkowych powtorzen w bojach w razie czego. Stawiam na technike.

Juz nie moge sie doczekac ! %)

Gettin' stronger...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 866
Kontuzja plecow pokrzyzowala mi wszelkie plany. Rekordy niezmierzone.
3 tygodnie rekonwalescencji mozna powiedziec za mna. Wciaz czuje w ledzwiach jakies dziwne napiecie, ale juz ogolnie nie odczuwam wiekszego bolu i moze za tydzien bd mogl powoli zaczac robic ciagi i siady.
Zeby sobie odbic, nadrabiam partiami gdzie nie angazuje az tak bardzo ledzwi.

Dzisiaj ogolny powrot na silownie,calkiem mily z reszta. Bylby milszy,gdyby juz byl ok wszystko,ale jestem na dobrej drodze.

Tydzien - dwa przewiduje cos a'la masa. Trening lzejszy, lepsza regenaracja pewnie bedzie i wroce do formy na kolejna (daj Boze) silowke.

Plecy + triceps

Plecy

Sklony (zamiast ciagu)
25x20kg
15x40kg
15x40kg

Drazek
(rope) x 12
10 x 10kg
8x10kg

Wyciag gorny do klatki
3x15-12


Face pulls
2x15

Tric

Porecze
12xsam
8x20kg
9x40kg - kolega w trakcie podchodzenia wyskoczyl do gory i pas sie rozerwal. Szczerze, to mi sie smutno zrobilo. Od poczatku mej kariery silownianej ten pas byl ze mna, pachnie wspomnieniami i drzemala w nim moc,a raczej drzemie, bo 3 dziurki sie zachowaly i w sam raz sie mieszcze %)

6x50kg - radocha. Odreagowalem troche .

Prostowanie na wyciagu stojac
3x12

Prostowanie na wyciagu w poziomie
3x X - pompa rozrywala mi ramiona ;)

Brzuch .



Z powrotu jak najbardziej zadowolony. Myslalem, ze bedzie gorzej.

Co do MP mlodzikow w tym roku - jak narazie nie jestem pewny. Mialem nadzieje, ze beda sie odbywaly tak jak zwykle bez sprzetu, niestety ( dla mnie) od tego roku sa w sprzecie.

Sam pomysl uzywania sprzetu mnie nie przeraza, ale przerazaja mnie koszty. Ok. 500zl to dla mnie duzo, tym bardziej, ze w tym roku mam duzo wydatkow juz - w lutym gala wrestlingu, potem osiemnastka, dolozyc sie moze bede musial do prawka,itp.

Czas pokaze jak to bedzie.

Gettin' stronger...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 866
Juz myslalem, ze wszystko zmierza w dobrym kierunku z kregoslupem. Wczoraj jednak znow czulem przedwczorajsze cwiczenie na silowni. Byl problem z ruchem, ale stopniowo ustawalo. Dzisiaj bylo troche lepiej, wiec nie odpuscilem, tym bardziej, ze dzisiaj nie mialem czym obciazyc kregoslupa,bo cwiczenia byly typowo dyskotekowe ;)

Klatka + biceps+ przedramie
Cyc
Wycisk hantli skos
15x25kg
15x30kg
12x30kg

Wyc. sztangi plasko
12x60kg
10x80kg
6x90kg -brak wytrzymalosci po silowkach dal sie dzis we znaki nie tylko podczas wycisku ;)

Rozpietki
2x12x15kg

Brama
3 dropserie na maxa (2 razy)

Biceps
Sztanga stojac
3x12x35kg

modlitewnik jednoracz
2x12x15kg

Uginania na wyciagu
3 dropserie na maxa (2 razy)

Przedramie
podchwyt/nachwyt 2xmax

Probably najwieksza pompa ever ;) Caly wyzylony i wypelniony krwia na rekach.


Zobaczymy jak tam plecy jutro. Jesli beda ponownie bolec, to cos czuje, ze czas ponownego rozpoczecia robienia siadow i ciagu nie nadejdzie szybko.

Aktualna forma w miare - barki na plus znacznie no i przybylo mnie ogolnie troche, ale wciaz mam plan dorzucenia 10kg do konca zimy.

Gettin' stronger...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 7x w tygodniu?

Następny temat

TRENING DLA POCZĄTKUJĄCEGO - Proszę o pomoc

WHEY premium