SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból kolana

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 466
Witam, chcialbym dowiedziec sie czy sa jakies suplementy diety ktore moga mi pomoc na bol kolana. Jest on spowodowany intensywnym treningiem na wyskok (air alert + silownia), boli gdy robie przysiady ze sztanga (lewe kolano). Wczoraj musialem rozgrzewac kolano 15 minut by wykonac przysiady ze sztanga. Z gory dzieki za pomoc :)

Zmieniony przez - MarioTF2 w dniu 2009-04-28 08:43:51

Zmieniony przez - MarioTF2 w dniu 2009-04-28 08:46:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18140
kup Glucosamine, a następnym razem przed każdymi ćwiczeniami się porządnie rozgrzewaj.

Ciężki trening w drodze do chwały świat jest zbyt duży żeby myć małym !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4606
nie kupuj glukozaminy = strata pieniędzy czasu i sił,

jeżeli ból nie ustąpi po czasie przeznaczonym na regenerację = dłuższy odpoczynek lub do lekarza, lub jedno i drugie

jeśli ból się nasili = lekarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18140
byczepeto nie wypowiadaj się skoro nie masz nic do powiedzenia, na co strata sił i czasu? omg...

Ciężki trening w drodze do chwały świat jest zbyt duży żeby myć małym !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4606
a Ty cenzor, moderator, przedstawiciel jedynie słusznego poglądu?

glukozamina jest nieskuteczna per excellance, czyli po prostu w ogóle nie działa, zatem jest to strata pieniędzy a z tym wiąże się strata i czasu i sił

stosowałem - nie pomogło

plus poprę to innym tematem: https://www.sfd.pl/WIELKA_ŚCIEMA_Z_GLUKOZAMINA-t177372-s1.html

plus poprę to wypowiedzią osoby posiadającą chyba nawet dla Ciebie wystarczającą eskperiencję: https://www.sfd.pl/EKSPERYMENT_5:_KLATA_TOTALNA_-_POST_KONSULTACYJNY-t484260-s49.html --> puma 666:

""msm z glukozaminą" - placebo. Nie ma zadnych podstaw popartych nauka ze to wogole dziala. Z przykladow codziennych - nikomu znajomemu nie pomoglo. Szkoda kasy. Kolejne "cuda wianki".

Nie wiem czy czytanie czasem cos takiego jak "medycyna po dyplomie" lub inne periodyki medyczne. Otoz tam panowie nie sa w ciemie bici, zdarzaja sie coraz czesciej lekarza bedace jednoczesnie sportowcami. Wnioski po wieloletniel lekturze - dziala tylko JEDEN suplement - kreatyna, ale posiada ona efekty uboczne, nic strasznego dla zdrowego chlopa na krotka mete, ale jednak. Zwrot dziala tylko JEDEN suplement na rynku - oddaje w pelni realia. "

Zmieniony przez - byczepeto w dniu 2009-04-28 15:05:05

Zmieniony przez - byczepeto w dniu 2009-04-28 15:06:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3171
jakie efekty ma kretka byczepeto??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 466
Nie chodzi mi o to by bol calkowicie przestal istniec, ale by troche wzmocnic stawy (kolanowe) przed ciezszymi treningami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 466
Nie wiem czy kupic glukozamine czy kolagen, oba sa na stawy. Co proponujecie ? I jak mozecie to odrazu podajcie dokladna nazwe produktu (najlepiej jakas przetestowana xD)

Zmieniony przez - MarioTF2 w dniu 2009-04-28 23:08:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18140
MarioTF2 kupuj śmiało glukozamine..te,że ktoś pisze ze swojego doświadczenia ze nie działa to nic nie znaczy,bo każdy organizm działa inaczej.Każdy ma swoje zdanie i tego się trzyma,nie spróbujesz nie dowiesz się czy na Ciebie działa.pzdr.

ps:35zł to nie majątek.

Ciężki trening w drodze do chwały świat jest zbyt duży żeby myć małym !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2948
ja też mam dziadowskie jedno z kolan . szczegółnie w zimie jak jest ślisko i to takie mikropoślizgnięcia doprowadzają po przejściu parusetmetrów do bólu .z tego co się zorientowałem to najlepiej zrobić badanie biorezonansem ,ale drogie toto
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp Mega Caps vs Biogenix Crester

Następny temat

Pomocy :(

WHEY premium