SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból kolana

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Black Pete z działu Piłka Nożna.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23
Od około miesiąca boli mnie prawe kolano na środku. Byłem z tym u ortopedy lecz badanie RTG nic nie wykazało i stwierdził, przeciążenie wiązadeł pobocznych :/ Sezon się zaczął a ja nie trenuję już blisko miesiąc. Mam zamiar znów iść do lekarza, bo to nienormalne, żeby kolano miesiąc bolało. Szczególnie boli jak próbuje truchtać lub jak leżę i wyprostowaną nogę próbuję unieść ku górze. Wiecie co to może być? Pomóżcie mi bo sezon się skończy zanim zacznę trenować. Ból jest przeszywający i tak jakby czuję kłucie.Trenuję piłkę nożną.
Dzięki za odpowiedź :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
hmm z doswiadczenia wiem ze sprawa z kolanami nie jest prosta. bole czesto powracaja. ja z moim przypadkiem mecze sie od pazdziernika. smaruj jakas mascia np. fastum albo sprobuj cos zawierajacego kolagen, jezeli to wiazadla chodzi mi tu o tabsy. odciąż kolana np. basen i na razie zrob przerwe. powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
Idź do innego lekarza może coś znajdzie.
A na razie oszczędzaj kolano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23
no właśnie stosuję Reumo Terapia Gel, tabletki przeciwzapalne DicLac, ale nic nie przechodzi, taka kontuzja przytrafiła mi się na początku tamtego roku lecz na 2 kolana, miałem magnetronic i fango lecz pomogło na pół roku :/ myślę, że to mogą być łękotki dlatego wybiorę się we wtorek jeśli nie przejdzie, odpoczywam dużo ostatni raz biegałem z miesiąc temu ale nie ma jakiś postępów. noszę też założoną opaskę na kolanie... muszę to wyleczyć pilnie bo zamierzam zmienić klub, mam kilka konkretnych ofert więc mam 3 tygodnie na pozbycie się urazu. mam nadzieję, że usg wykaże coś konkretnego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
usg to dobry pomysl, a o wyleczeniu tego w 3 tyg mozesz zapomniec. nie chce cie dolowac, ale to moze potrwac pare miesiecy. potem po glupich bledach mlodosci bedziesz mial problemy przez reszte zycia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23
no na szczecie sa to powazne kluby, pojade tam na testy pod koniec miesiaca i jak sie dostane to oni sie tym zajmą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obniżenie ciśnienia...

Następny temat

Skręcona kostka

WHEY premium