SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból kolana - Pomocy!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
Miesiąc temu, podczas gry w siatkówkę upadłem i poczułem straszny ból w kolanie. Nie mogłem nim ruszyć, ani stanąć na kontuzjowanej nodze. Nie mogłem ruszyć nogi w kolanie, ani jej zgiąć ani wyprostować nie mówiąc już o oparciu na niej ciężaru ciało co uniemożliwiało mi chodzenie. Udałem się do szpitala i wyszło z tego wszystkiego że mam zbite kolana i że parę dni mam chodzić o kulach. O kulach chodzę do dziś. 3 dni temu udałem się do ortopedy. Fakt że mogłem już w miarę stanąć na tej nodze lecz nie mogłem jej wyprostować w kolanie. Ortopeda zalecił mi rehabilitację. Ale jeszcze tego samego dnia idąc coś mi przeskoczyło w kolanie i teraz mogę wyprostować nogę ale nie mogę jej zgiąć i znacznie pogorszyła sie moja sprawność ruchowa. Stawając na tej nodze odczuwam ból. I czy to jest zbicie kolana??? Czy rehabilitacja mi pomoże??? Czekam na pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
może łąkotka, był to zwykły upadek czy noga wygieła się do środka ?

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
Ciężko mi powiedzieć czy noga wygięła mi się do środka, w każdym razie nie upadłem na to kolano a przewracając się już poczułem ból w kolanie jeszcze zanim upadłe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

praca na budowie bolące mięśnie - sumplementacja? POMOCY!!!

Następny temat

Brzuch jeden kawałek

WHEY premium