SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból kolana

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28
Wczoraj podczas gry w pilke,podczas jednego ze sprintow pod bramke przeciwnika wykonalem skok ladujac po chwili na lewej nodze. W momencie zetkniecia stopy z ziemia poczulem okropny bol w lewym kolanie (cos jakby sie przemiescilo i chrupnelo). Bol utrzymuje sie do dzis (jest rownie silny jak wczoraj), wystepuje jednak tylko w przypadku gdy probuje normalnie isc tj. gdy zginam kolano lub ciezar ciala spoczywa glownie na lewej nodze (w przypadku gdy noge zginam w niewielkim stopniu lub wcale bol jest bardzo slaby, prawie zaden). Bol czuje w gornej czesci kolana, po prawej stronie. Co to moze byc? Potrzebna bedzie wizyta u lekarza czy przejdzie po smarowaniu jakims zelem na stawy?
Zaznacze,ze 2 lata temu mialem podobna przygode podczas wyjazdu na narty (przewrocilem sie i narta mi sie nie wypiela, to byla ta sama noga i taki sam bol. Poszedlem wtedy do lekarza, mialem przeswietlenie, ale nic powaznego nie wykazalo. Skutek byl taki,ze musialem nosic przez jakis czas stabilizator i oszczedzac noge do czas az przestanie calkowicie bolec)

Zmieniony przez - BlackPete w dniu 2007-04-21 15:00:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 421 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4048
ja rowniez mam taki bol i kolano tez lewe mialem delikatnie mowiac po stluczeniu... teraz bol znow sie wznawia.. jak mozecie odpowiedzcie na pytania kolegi i moje (sory dla ciebie ze sie pytam w twoim temacie ale nie chcialem juz 2 zakladac a problem mamy podobny)

..:: Go Hard Or Go Home::..
www.pajacyk.pl -ja pomoglem..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból nogi, skurcze

Następny temat

PROBLEM/PYTANIE???

WHEY premium