SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artykuł - mleko.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
hm jak by tak unikać wszystkiego co może szkodzić to byśmy nic nie jedli a ni pili
Pozdrowienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie j/w
tym bardziej ze ostatnio jest taka moda na teksty typu "mleko szkodzi - nie pij mleka !!! " itp.
bzdura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 345 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1918
Zależy, jak ktoś lubi to będzie pił mleko i nic na to nie poradzi.
Ja powiem tak mleko od ''swojej'' krowy jak najbardziej jest zdrowe.
Mleko kupne nie jest zdrowe, jedynie co ma w swej zawartości to białko i wapń. Teraz tak to mleko robią, bełtają, krowy nawet łąki nie widzą, nie pasą sie nawet, mleko jakieś tam dają...Druga sprawa, że to mleko podgrzewają do 900 stopni, co za tym idzie? A to, że traci enzymy, swoją wartość odżywczą i witaminy, do tego takie mleko jeszcze rozcieńczą z wodą i mamy pyszne mleko - łaciate - pij będziesz wielki
Prawda niestety jest surowa, ale taka jest, ale w dzisiejszych czasach tak jest ze wszystkim, wędliny, konserwy, chleb...
Najlepiej porostu wybierać najlepsze z najgorszych...

"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
a ja lubie czytac różne arty! co nie znaczy ze do wszystkich sie rygorystycznie stosuje, po prostu traktuje je jako ciekawostke!
a w nadmiarze wszystko szkodzi, ludzie nie mający problemów z trawieniem laktozy, mogą smiało pic mleko (z umiarem). no ale nie o tym temat
mleka ogólnie nie pije, ale nie z powodu naczytania sie ,po prostu nie jest mi potrzebne.

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
zawiodłem sie, ale Vanilla-shake proteinowego bez mleka sobie nie wyobrażam :( Nie przemodeluję za chiny tego, jakaś radość mi się z życia należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
Ulżyło mi z tym mlekiem xD ;d bo wcześniej piłem krowie mleko a teraz cały czas pije kozie świeżutkie po wydojeniu :D heh czyli nie jest źle 250 ml dziennie nie zaszkodzi ;]

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
Macie kozy ? :D no nie rób jaj... :) nieźle ehehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Mleko kozie nie zawiera laktoglobuliny beta, dlatego nie jest az tak alergenne jak mleko krowie.


"Najlepiej pić kozie mleko zaraz po wydojeniu" - zadnego mleka nie poleca sie pic odrazu po udoju z uwagi na ogromna ilosc bakterii i mozliwosc zarazenia chorobami, jak np gruzlica.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
czyli artukuł dupowaty

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 345 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1918
"Najlepiej pić kozie mleko zaraz po wydojeniu" - zadnego mleka nie poleca sie pic odrazu po udoju z uwagi na ogromna ilosc bakterii i mozliwosc zarazenia chorobami, jak np gruzlica.''

- Jeżeli proces dojenia odbywa się sterylnie nie ma możliwości się zarażeniem....Chodzi przede wszystkim o higienę........itp.

"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białka jaj

Następny temat

Dieta, ale bez obiadu!

WHEY premium