SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anavar Atomic Lab

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Hmm.. no to chłopaki by zabłysnęli na rynku,gdyby faktycznie ta oxa sie sprawdziła na polu bitwy a i ja był bym mile zaskoczony Ciekawe ile to pieniedzy za to wołają...

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od poniedzialku wystartuje to dam ci cyne wins jadelm mete i ture tez wiec rozpoznam co tam siedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Siemka jak chłopaki ta oxa daje radę ?. Mam pytanko czy do oxy może wejść Horse Power, bo mam jeszcze pół opakowania (tego chamstwa pić nie idzie), i ktoś czai czemu jak daje boostery NO to nie wyrabiam całego odcinka biegania tylko na maxa wysiadam przy 60 procentach trasy ? (to samo przy horsie i przy nitrobolonie miałem)
Wiem że trochę offtop ale może ktoś pomoże
Czy może dać mono do oxy, biegam 3 razy w tyg. czy mnie to nie zdyskwalifikuje bo mam jeszcze clen - boję się mega skurczy.

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-04-17 12:48:30

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe nom spojrz w gore byla rozkminka o tym ja polece mono boostery rozszarzajaj naczynia w miesniach i weicej krwi leci na obwod a mniej masz w krazeniu centralnym spada troche wydolnosc i kondycha na boosterze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
weicej krwi leci na obwod a mniej masz w krazeniu centralnym spada troche wydolnosc i kondycha na boosterze aha dzięki shelong no to mi wiele wyjaśnia, a ja będę biegał na cyklonie 3 X week więc najlepiej mono albo wcale. Wcześniej przejrzałem temat ale tam tylko było o prysznicach z dupy
Aha i jak tam two ja oxa czujesz cokolwiek ? wiem że 4 dni dopiero.
SOG wlazł


Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-04-17 13:12:39

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja dopiero od pon ruszam ale bede bral z primo wiec zdam relacje kazdy doradzal mono a krete trzeba wziasc do oxy bo dziala synergistycznie ale mysle ze bedzie dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Ile oxy polecisz ? Ja od jutra lub od przyszłej soboty zastanawiam się czy w 2 czy w 3 tyg. propa dać tą oxę. Ja polecę 30 mg do sety propa/eod, sety clena ed i 37,5 t3 ed. Do tego mono jescze hmmm.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja 30 mg ed ew wskocze 40 mg ed 10g lub 15g mono ed primo 300 mg e7d do tego gaspari miototropin cche ciaganc ok 12 tyg wsio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2504
shelong-rozpoczołeś oxe?czujesz już działanie środka?
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jem od wtorku narazie nic nie czuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metka

Następny temat

Oxabol 10mg

WHEY premium