SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anavar Atomic Lab

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heheh nie no juz lepiej jest wrzuce za 2 tyg 50mg i zobaczymy czy sila nadal bedzie gnac do przodu :) ona nie warta jest zeby pic i cpac a nowa sie znajdzie w koncu jestem za***isty ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
shelong dokładnie mam z żarciem to samo ale się zmuszam do trzymania diety bo mam głupie pomysły co do żarcia. A co do bab to dodaj testosteron. Te suczki to czują jak feromony jakieś i ciągną do koxa żeby je wziął na brutala, czują tą androgenną woń i dostają małpiego rozumu hehe

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe wlasnie o***alem strogonowa z ryzem to wszedl jak miodl ale mowie musze jesc nowosci caly czas bo inaczej lipka jak dam androgen to zara mnie zaleje a ja tu zylke robie hehe na zylke tez poleca :) jak dlugo bedziesz ciagnal? oxe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Jeszcze min 2 tyg. ale już planuję kolejne 2 i potem może będę ciągnął cały czas 10 mg. Czas i portfel pokaże.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marqz swiete slowa. Shelong dodaj tescia. One to czuja...
Suczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2293
Serio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2293
Serio?
Ooops cos mi sie wyslalo 2x

Zmieniony przez - th3rmo w dniu 2009-05-25 19:22:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
No właśnie i to nie tylko pusty żart bo po podaniu androgenu z Quasimodo nie robi się nagle fizycznie Don Juan a stosunek kobiet jest diametralnie inny. Łatwo można zaobserwować powtarzalność tego zjawiska na przestrzeni paru cykli.
Off - Kwazimodo
On - Casanova
Off - Kwazimodo
On - Don Juan
Off - Ferdek Kiepski
On - Brad Pitt
itd..

Aha i MILF-y najbardziej czują ten temat

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-05-25 19:31:13

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czuja czuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2293
a co to milfy ? to chyba zamiast enana to se propka zapodam zeby sie wkrecil szybciej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metka

Następny temat

Oxabol 10mg

WHEY premium