SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agresja i wkvrwiene- po jakich sokach was dopada?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 199
dobrze by bylo bez agresji.. stary ze wszytskim mi pomaga.. ledwo co zipie serce ma slabe... a ja tu po saa bede szalal w domu... o na pewno nie.. i tak sobie powiedzialem... i agresja z dnia na dzien co raz, z cyklu na cykl co raz bardziej malala i gitara bo o to mi chodzilo... a to wszytsko zawdzeczam dwom rzeczom.....

Zmieniony przez - 10xMr.Olympia w dniu 2012-02-22 17:17:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29056
Nacjol255 a czy też tak Cię muliły orale w 3-4 tygodniu? Będąc na mecie(podstawowy cykl koxa ) zaczęło mnie mulić 3 tygodniu. Brak apetytu ciągle nabuzowany brzuch choć osłonki i inne pierdoły były brane na bieżąco. Myślałem że to przypadek ale po moim 2 cyklu będąc na prop i winie było to samo. Dopóki samego propa ciągnąłem było w porządku masa szła wbiłem na wino i automatycznie ani jeść ani nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36859
na teściu, jak chce sie je... a nie ma panny wtedy jest agresja i wk***ienie

Ripped to perfection

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
pobudzony po winku a wk***iony jak spada tesc po strzale momentalnie wkurzenie odchodzi nawet jak juz widze nabita strzykawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 373 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8905
prop i w ulamku sekundy moge sie wkvrwic z jakiegos blahego powodu, np jak nie moglem sprawozdania w koszulke wlozyc to porwalem cale, a przepisywanie zajelo mi 2h albo uderzylem sie malym palcem w krzeslo to kopalem z calej sily w krzeslo. troche mi to przeszkadza bo normalnei ciezko mnie wyprowadzic z rownowagi i unikam alkoholu na cyklu i innych uzywek. ogolnie to jesli zachowuje sie agresywnie w stosunku do ludzi to potem przepraszam za to i wszyscy sa szczesliwi ale chodze jak bomba nabuzowany i odpalaja mnie takie glupie rzeczy czego zaluje bo wiecej nie wezme sie za koks jak tego nie ogarne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 373 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8905
ale wypracowanie dalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
10xMr.Olympia
hahaha... ja to od dziecka mam poryty leb.... kocham sie tluc.. uwielbiam to


Dorośniesz to może zmądrzejesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic mnie nie rusza, to kwestia psychiki, jak masz silna , zdrowa i nie odwalalaes od zawsze to nic nie bedzie cokolwiek bys nie bral. Wiekszosc to ludzie sobie wkrecaja, naukowo jest udowodnione ze np test nie wplywa na agresje, nie pamietam gdzie ten art byl na sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hubert - nie jak dorosnie ale jak dostanie ze bedzie na wozku siedzial z pol roku i pil koryto przez slomke, wtedy 99% dorasta,dojrzewa i sie leczy z takich zachowan, wiem bo sam musialem kilku nawrocic na dobra droge.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Hubert81 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 199
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kuracja problem ;)

Następny temat

prop/winko porady

WHEY premium