SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agresja i wkvrwiene- po jakich sokach was dopada?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Szkoda że nie był w dodatku czarny

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-02-23 12:18:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
czrny to by mi pewnie kulke zaladowal

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Chuye. Wszyscy moi znajomi wrócili z UK uprzedzeni do czarnych i innych szaroburych. Coś w tym jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ja tez wroce z dokladnie takim switopogladem a wyjezdzalem z PL jako absolutny nie rasista

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezdzilem po calej europie, tez uk, teraz stalka w Irl, totalna porazka, a jak by byl czarny bo bym tu nie pisal bo nie wiem czy maja dostep do neta w celach tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do uprzedzenia do czarnych to nie mam, ale jak jem i widze w Tv murzyna to trace apetyt i musze zmienic kanal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Dlatego nie mam TV i jem z apetytem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli musze zaslonic okna tez bo sie paru szweda na szczescie nie jest tak zle jak w UK, tutaj zolci czarni, czerwoni maja swoje getta i sie tam trzymaja, wiec nie ma zle, kazdy wie co grozi za co i gdzie Mysle ze oni sie teraz mszcza za bycie niewolnikami , bo wszyscy na socialu i kradna, kombinuja, wieczne pretensje, zle sie spojrzysz to jestes rasista. Zawsze odpowiadam ze rasizm jest czescia mojej kultury i przyznaje ze jestem i co moga mi zrobic? Teraz nie ma powiedzenia ze tyrasz jak czarny, ale tyrasz jak bialy na sociale czarnych. Porazka:/ wzbudzaja u mnie agresje poprzez swoje zwierzece zachowanie i ignorancje:/ http://www.cda.pl/video/1907481/Szympans-z-karabinem - przyklad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
u mnie kazda wizyta w miejscu publicznym = max wk***i.....nie a ze mieszkam w kopenhadze gdzie jest jak w kolorowance ,pelno ciot i innych dziwactw -to jedyny ratunek dla nerwow to wieczorny seans z ziolem i relax

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze jak pracowalem w sklepie z suplami to najbardziej mnie wk***iali klijenci, takich tepych stworzen to nie bylo, az szkoda pisac, min dlatego odszedlem ,wole siedziec bez pracy , praca z spoleczenstwem to najgorsze co moze byc. Pierwsze co pytali to "co biore, jaki koks", a jak mowie ze samych supli biore np 30 tab dziennie to oni ze chca wszystko w 1 tab i malej zeby mogli latwo przelknac... tez jak mam isc na zakupy to mnie szlak trafia, siedze w domu a robie zakupy w nocy w sklepach 24/7 nie ma ludzi, spokoj, brak placzacych dzieci i idiotow wjezdzajacych mi wozkiem w tylek, ludzie wozkami nie potrafia jezdzic a potem wsiadaja do aut...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kuracja problem ;)

Następny temat

prop/winko porady

WHEY premium