SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agresja i wkvrwiene- po jakich sokach was dopada?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Clen potrafi wstrząsnąć emocją a juz niewielkie dozy testostorenu(zwłaszcza podawanego przez dłuższy okres),wywołuja poczucie większej pewności siebie,co czesto gesto jest podłożem zachowań agresywnych i niekoniecznie musi to być od razu mordobicie,zaczyna sie od kłótni z bliskimi. Generalnie kwestia osobnicza i zależna tez od konkretnych sytuacji.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3412
meta deka teść moge sie smiać a zachwile krzesla łamać mam zmiane nastroju dlatego jak tylko zauwarze to ide sie wyciszyc w samotności

"Chcieliście wykiwać Freda to teraz Fred wykiwa was"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Mnie znowu nic poza meta nie pobudza i nie powoduje wzrostu agresji, irytacji. Trenu, halo, npp czy bolda nie bralem, wiec nie wiem a one moga powodowac i raczej powoduja agresje (halo i tren na pewno, bold, npp nie wiem). Test solo, nawet w sporej dawce nie zwieksza u mnie agresji. Ogolnie jestem raczej spokojnym czlowiekiem, ale po mecie zawsze mam srube lekka hehe. Momentami taki wkvrw ze masakra. Rzucam miesem jak byle co mnie wkvrwi hehe. Po trenie nie ma wyjatkow nie? Kazdy wkvrwiony chodzi, jeden mniej drugi bardziej? Az sie boje pierwszego kontaktu z tym srodkiem w niedalekiej przyszlosci.

Krac, to co o clenie/tesciu napisales mam dokladnie przy stosowaniu metki. Zmartwilo mnie to zdanie ktore napisales:

niekoniecznie musi to być od razu mordobicie,zaczyna sie od kłótni z bliskimi.

Napisales "zaczyna sie". Znaczy chcesz powiedziec ze konczy sie na mordobiciu itp.?

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-02-22 09:21:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11266
generalnie to wszystko od człowieka zależy, jak ktoś jest spokojny i ogarniety na codzień to jedyne co może naprawde przeszkadzać są te skoki nerwowe, i to o byle bzdure, przykładowo idziesz portfel ci spadnie i już się zaczynasz gotować. Pamiętam że czasami na trenie bywałem nie do zniesienia, wahania nastrojów, nerwowy, kłotliwy jak cholera, taka agresja do zrobienia cieżkiego treningu to dobra rzecz, ale w życiu rodzinnym naprawde przeszkadza na codzień. co do tego mordobicia to jak jest człowiek normalny to raczej na pewno nie podniesie na nikogo ręki bez powodu, chociaż czasami po alko zdarzało mi się szukać zaczepki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Na rózne sytuacje w zyciu roznie reagujemy,'nasz hormon' nie działa jak Valium,raczej lubi podsycać pewne zachowania,nie chce aby ktos zrozumiał mnie opacznie;jak wyzej napisałem... Przykre,ze z reguły jako pierwsze posrednio lub bez.. dośwaidczaja tego osoby nam bliskie.

Zmieniony przez - krac w dniu 2012-02-22 09:46:36

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
ja teraz cały czas chodzę podqrwiony a jestem off
na on zazwyczaj jestem łagodny jak baranek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
To chyba tylko wtedy jak patrzysz w zwierciadło Flex:)

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17352
mnie wk***ia tylko Jan Rodzyń, dyrektor klubu księgarza w warszawie, jak go spotkam na ulicy to mu nogi z dupy powyrywam

a tak na poważnie to staram się świadomie podchodzić do swojego zachowania, choć czasami łapie ostre zniecierpliwienie i wiem, że zachowuje się nie fair w stosunku do bliskich.
szczególnie na trenie tylko wzdycham cały dzień i przewracam oczami

ogólnie nie jestem mocno konfliktowym człowiekiem, ale tren jednak robi swoje. jestem dużo bardziej skory, żeby nie odpuszczać, czy to w domu, czy na ulicy, gdzie zwykle bym machnął ręką.

z drugiej strony off jestem zbyt potulny, więc moim zdaniem ta pewność siebie na teściu i lekka konfliktowość na trenie mi się akurat przydają

Zmieniony przez - carmeloXD w dniu 2012-02-22 12:30:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
krac
To chyba tylko wtedy jak patrzysz w zwierciadło Flex:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
trena jeszcze nie brałem, ale ogólnie to raczej wieksza pewność siebie niz agresja po innch srodkach. jedyne co to efedryna, ale to w tym momencie jak przestaje działać...wtedy wszystko wkur.wia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kuracja problem ;)

Następny temat

prop/winko porady

WHEY premium