SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby przy rzeżbie.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 979
Witam
Mam takie pytanko. Otoz przymierzam sie teraz do redukcji tkanki tłuszczowej. I teraz zastanawiam sie jakie aeroby bedą najlepsze do tego celu. Cche sobie kupic do domu jakis przyrząd do tego celu zebym mógł je robic rano zaraz po przebudzeniu. Bo z tego co czytałęm to najlepiej robic je rano na czczo zamiast po treningu na siłowni. I stad moje pytanie. Nie chce wydac za duzo kasy na to wiec: czy kupic rowerek czy bieznie czy tez moze stepper? Na czym aeroby beda najbardziej efektywne? Oczywiscie dieta równiez bedzie itd. Zalezy mi na tym zeby stracic jak najwiecej tłuszczy z bioder i tyłka bo sie troche odłozyło. No i oczywiscie ogolnie tez sie ładnie dorzezbic bo jak narazie to mam samą mase.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2483
Najlepiej nic nie kupuj. Biegaj, jeździj na rowerze, pływaj, ...
Na świeżym powietrzu zupełnie inaczej się ćwiczy niż w pokoju

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 979
Hehehe. /Ja wiem o tym. Ale mimo wszystko jestem juz na cos zdecydowany. Kupie sobiie jakis sprzet do aerobów. Tylko dalej nie wiem jakii. Pomoze mi ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2483
to co masz na oku??

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
najlepszy efekt w spalaniu tkanki tłuszczowej pzynosi wchodzenie po schodach są takie maszyny do tego gdzie jest kilka stopni i sie przsuwają jak schody ruchome ale sa bardzo drogie i w polsce osobiscie ejszcze niewidziałem w żadnym sklepie. Są specjalne stepery które też daja podobny efekt sa tańsze ale i gorsze. Ale jasne rower rules dziś anwet mandacik dostłem pierwszy dzień wyjechałem na świeżym powietrzyu pojeździć i mnie złapali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 979
No włąsnie mam na oku jedno z trzech. Steper, rowerek i bieznia. I zastanawiam sie co najlepiej bedzie słuzyło moim celom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
w dzile fitness się tyki zapytaj on ci powie co najlepsze bo się zna n tym najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
Ale czemu odrazu chcesz cokolwiek kupowac? Przeciez jest tyle mozliwosci, aby wykonywac aeroby duzo tańszym sumptem...zaraz po przebudzeniu, mozesz iśc na dworek, pobiegać zalapiesz kondycje, spalisz tłuszcz..jest wiele mozliwosci..zaraz po przebudzeniu - intensywny rower. Mozesz biegac po schodach, skakac na skakance, chodzic na basen itp itd...nie trzeba odrazu lapać sie za sprzet..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2483
Też tak uważam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
przeciez to o wiele przyjemniejsze...tańsze...zreszta, kształtuje jednoczesnie więcej mięsni niz sama praca na takim stepie czy innym urzązdonku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2483
I o to właśnie chodzi...

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps..tylko pozazdrościć...

Następny temat

Trening na mase

WHEY premium