SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby na brzuch.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 712
Cześć wam :D

Przejdę odrazu do sedna sprawy.

Chcę stracić brzuszek,pod nim mam już lekki kaloryfer bo kiedyś robiłem a6w ale od tego tłuszczu za dużo nie widać kaloryferka,dlatego chcę go spalić.

Pływam od 2 lat zawodowo,wszędzie mięśnie,bary,ramiona,plecy,nogi,ręce zaj**iście umięśniony a na brzuszku lekka oponka.

To pewnie dlatego że jem dużo,bo teraz rosnę o przy okazji podam wymiary.

15 lat,56kg,165cm.

Jem trochę słodyczy raz na 3 dni małego snickersa trochę nutelli,szynka konserwowa i takie tam,więc nie jest źle.

Powiecie mi co zrobić by go stracić ? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Sorry ale 56kg to nie wiem, gdzie jest to ' zaj**iste umięśnienie '.
Mimo, że pływanie to wyczerpujący sport, zapewne dostarczasz zbyt dużej ilości kalorii i stąd ta opona.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
To, ze wazysz malutko, to raz.

Jak często masz treningi?

A dwa, rozpisz mniej, więcej, jak wygląda Twoje odżywianie na codzień (np. z 2 ostatnich dni) w przybliżeniu z określeniem porcji, jaka zjadasz.

Poza tym, pozostaje kwestia, że masz mierne mieśnie brzucha, co jest możliwe i po prostu nie będą wyeksponowane.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 712
Teraz w wakacje treningi w pon środe i piątek a w normalnym roku szkolnym codziennie w sobote i niedziele też po 2 h każdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 712
Jestem niski i dlatego waże 56 kg.

A wczorajsze dzień jedzenia to tak.


Śniadane 4 kanapki z nutellą później rósół na obiad + schabowy z ziemniakami potem znowu kanapki z nutellą ale chyba już 6 i na kolacje jajecznica z 4 jajek + 3 kanapki z szynką konserwową.

Zmieniony przez - rapmen123 w dniu 2012-08-04 15:02:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
i Ty sie dziwisz skad oponka? nutella out, poczytaj sobie tematy podwieszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Słabo jesz i stąd takie efekty.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 712
Czemu nutella jest zła ?:D Pozatym jem ją raz na 3 miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1171
Yy? Rapmen -.- zaje*** kłamiesz , ogarnij się. 10 kanapek dziennie z nutellą? Wciskasz bajki jak cza ;] Gdzie mięśnie? 15 lat , 56 KG 165 cm ahahaha. Padłem ;/. Weź napisz prawdę a nie kłamstwa -.- ew, ankieta,zdjęcie. Bo kłamiesz jak znut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 712
Lol nie mozna zjeść 10 kanapek z nutellą ? 0.o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1171
Yy można , ale ogarnij się ;/ Chcesz aeroby na brzuch? A jeśli tyle jesz to pewno masz opone od stara ,ogarnij michę , żresz jak nwm .. :/ A potem dziwisz się;/ pierw zmądrzyj , kolejno pisz na forum ;].
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ryż

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny .

WHEY premium