SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
Witam mam pare pytań odnośnie aerobów.Od września chciałem zacząć cykl redukcyjny.Dieta trening i suplementacja dopięta na ostatni guzik.Tylko nie wiem co z tymi aerobami.Czy najlepiej wykonywać je zaraz po treningu(trenuje 4 razy w tyg. podział parti poniedziałek-klata+barki/wtorek-plecy+kaptur+brzuch/czwartek-nogi(całe)piątek-łapy(całe)+brzuch.Czy dorzucenie 3 sesji aerbowych po 30min zaraz po treningu w poniedziałek wtorek piątek ma sens?? Czy może zrobić 2 dłuższe.A może aeroby wykonywać o innej porze np.rano ale nie naczczo??? Za pomoc dam Soga

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 98

Wzrost: 183

Obwód klatki: nie wiem

Obwód ramienia: 42-43

Obwód talii: około 90

Obwód uda: 68

Obwód łydki: 42

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem myśle około 18%

Aktywność w ciągu dnia: Szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: siłownia 4 razy w tyg.+trening HIT 2razy w tyg.w DNT i chce jeszcze aeroby dorzucić:)

Odżywianie: Wcześniej dieta na mase teraz przejście na redukycjna białko 2,4g WW 3g T 0,8g

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: zdrowy jak koń:)

Preferowane formy aktywności fizycznej: treningi aerobowe i HIT

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: suplemtacje mam dopięta na ostatni guzik:)

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: j/w

Stosowane wcześniej diety: tak masówka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
czyli 3 razy w tyg. aeroby po treningu. I 2 razy w DNT trening HIT(stopniowo będe zwiększal intensywność).Tak będzie dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
Cel nie szybka tylko lajtowa redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2309
rano zapas glikogenu jest najmniejszy i wtedy też najszybciej tłuszcz zaczyna być podstawowym źródłem energii, lepiej jednak łyknąć przed jakieś białko / antykataboliki.
chociaż jeśli interesuje Cię nie tak poważna redukcja to po treningu powinno być ok, chyba lepiej dwie dłuższe niż 3 krótsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
tomassoo to może aeroby bym zrobił we wtorek i piątek po 40min zaraz po treningu a po treningu zaraz białko i 30min później posiłek potreningowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2309
możesz tak zrobić. z tym, że 3g WW i 0,8 T to chyba nie do końca dobre proporcje.
HIIT jeśli nadal chcesz robić to w nietreningowe.
i chyba chodziło Ci o carbo a nie białko od razu po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
nie o białko mi chodzi:) Daje Soga za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Za duzo. Po treningu silowym miesnie nie maja juz glikogenu, dlatego bieganie/plywanie czy jazda na rowerze dluzsza niz 25 minut nie ma wiekszego sensu. Dni treningowe owszem-mozna aeroby robic, ale nie przesadzajmy. W dodatku miesnie zabezpieczyc mozna bialkiem, zeby podczas wysilku nie polecialo takze miesko.'

Dnie nietreningowe-HIIT.
Diete trzymac, i bedzie ok.

3g WW i 0,8 T

Tłuszczy sie nie boj, szczegolnie np. z ryb. W pewnym stopniu rowniez sa potrzebne. Natomiast weglowodany ogranicz.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2008-08-31 18:56:46

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
Skerx to jakie proporcje proponujesz WW i T?? i te aeroby kiedy wykonywac i ile??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2309
chociaż z tego co doczytałem to właściwie te proporcje pasują chociaż ja i tak bym ograniczył trochę ww np. do 2,5g/kg i zwiększył tłuszcze do 1g/kg chociaż wtedy zmieni się bilans kaloryczny. tak czy siak pamiętaj, że ww rano i w posiłkach około treningowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
tomassoo WW będe stopniowo zmniejszał z tygodnia na tydzień.Doradź mi tylko kiedy najlepiej wykonywać aeroby jak długo i ile razy w tyg?? Zależy mi aby jak najwięcej mięśnia zostało:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2309
jak już wspomniał Skerx po treningu po ok. 30 minut. ja robię na czczo, do tego BCAA i nie zauważyłem żadnych spadków oprócz tłuszczu oczywiście.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka na maske do ocenki

Następny temat

Dieta na mase przy SW

WHEY premium