SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Witam

Mam dosyc dziwne pytanie, ostatnio kumepl z AWF mowi mi ,ze jego profesorek im mowil ,iz Intensywnosc tempa z jakim biegasz wplywa co sie pali.

Reasumujac wychodzi wedlug niego ,ze gdy biegniesz wolno 40 min palisz sam tluszcz, gdy biegniesz szybciej 40 min palisz wegle!

Tzn w skrocie mowil mu ze intensywnosc rzedu 30-50% daje palennie odrazu tluszczy! A intensywnosc 100% pali tylko wegle!

Ja zawsze myslalem ,ze to jest tak , iz wpierw musisz wypalic ta energie dostarczona w postaci posilkow czyli glownie weglowodany , a gdy dochodzi do ich spalania zaczynamy tracic Tkanke zapasowa , czyli tluszczowa.

Czy przypadkiem jego profesor nie gada herezji czy mi sie cos po***alo?

Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2008-01-28 15:32:22

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8585
dołanczam sie do pytania tez cos podobnego slyszalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
odswiezam, czy nikt nic nie wie?xd

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
z tego co ja wiem to najpierw organizm wykorzystuje zapasy energetyczne zmagazynowane w postaci glikogenu w mięsniach i watrobie a dopiero potem korzysta z rezerw w postaci tkanki tłuszczowej.

Nie da sie tak sterowac żeby organizm zaczął od razu od spalania tkanki tłuszczowej . Bo wtedy redukcja byłaby dużo łatwiejsza .

Ps ale kto wie co chwile naukowcy coś odkrywaja

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Dokladnie jest tak jak gada rion. Tkanka tluszczowa mimo wszystko latwo nie jest spalana. Dlatego w przypadku ektomorfikow ktorzy nie stosuja odpowiedniej regeneracji i diety ,miesnie trawia czesto same siebie i mimo treningow dochodzi do utraty masy ciala .

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Tak tez myslalem, wedlug mnei profesorek chcial zablysnac , a zrobil z siebie idiote.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
heh :P skoro ma tytuł prof to nie moze byc idiotą :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASS - harnas001

Następny temat

Początki - jak ćwiczyć ?

WHEY premium