SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam Piwko - Road To Aesthetics

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6827
Dziś klatka, ale ledwo żyłem po wczorajszych plecach miałem tak zajechany CUN, ale odziwo klatka "pękała"
Rozpietki na maszynie 4s 35/45/55/65+drop
Wyciskanie sztangi skosem w dół 60kgx20/70kgx12/80kgx6/60x15
Gilotynowe wyciskanie na suwnicy smitha 30kgx15/40kgx10/50kgx6/30x15
Rozpiętki w bramie 4 po 15-20 powtórzeń

Trening na zasadzie 3 serie zwiekszania cięzaru a ostatnia z poczatkowym cięzare sie sprawdza świetnie i daje pompe na maksa !
Jutro DNT
+ zdjecia z dziś (makaron z truskawkami poprostu miazga)


Zostało 19 tyg do debitów także mysle ze 7/8 tyg przeznacze do robienia masy, priorytetowo leci:
Klata (całosciowo) od poniedziałku wrzucam 2x w tyg
Przód/ tył barków
Grubośc pleców
Także kaloryka mocno w góre na kazdy posilek juz po po 600kcal (i rotuje makrosami czasami wiecej T czasami wiecej WW, testuje co na mnie działa + dosyc czesto przebijam zapotrzebowanie potrzebuje troche takiego luzu od liczenia i ważenia wszystkiego, także jem dużo aby być duzym






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Powiew lata :D makaron pewnie z twarogiem i truskawkami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6827
Cielu no a jakżeby inaczej

Wypiska z wczorajszego treningu barków (chciałem na maksa zaje*** trening ale wszedlem na sale i nie czułem mocy ;/ )

Wycisk żołnierz 4s 20x40kg/ 12x45kg / 6x 50kg / 5x50kg +drop
wznosy na boki + wyciskanie hantli szeroko (sposób pakulskiego ) 4s 8kg/8kg/6kg/6kg
Wznosy hantli do brody 4s 14kg x20 / 16kgx 15/ 18kg x 15 / 22kg x 10
Wznosy na bok w opadzie + facepull na TRX 4s

Ogólnie ostatnio chodze kompletnie bez siły, nic bym nie robił tylko leżał w łóżku, nie wiem czy to te jesienne przesilenie czy przetrenowanie z tego winika dzis REST DAY a jak jutro tak samo będe się czuł to także odpuszczam
+ fotki z ostatnich dni

Polenta ( taka kaszka kukurydziana jest teraz w lidlu na tygodniu włoskim) to taki sztos, że poprostu na każdy posiłek mogła by lecieć a z dodatkiem masła orzechowego to już koniec świata + juz zrobilem sobie niezły zapas :D














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6827
+ reszta zdjęć
A no i jak byłem w lidlu to wpadły nadprogramowo dwa pączki ( ale tak szybko je zjadłem że zapomnialem czy lepszy byl z marmolada czy z czekolada ^^)

Na dodatek juz 2 miechy po redukcji w talii było 75cm a z dzis jest 76cm więc tylko centymetr do przodu a kalorie? juz wiecej o prawie 2,5 tys hahah







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Jak widać wyjście z redu zrobione jak nalezy. A miałeś jakieś ogólne założenia co do niego, czy tak samo wyszło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6827
no wiadomo, że tak - przedewszystkim poprawić gospodarkę hormonalną, no utrzymać ten bf w ryzach i poprawić wyniki siłowe bo była masakra zreszta nadal najlepiej nie jest ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Że Tobie się chce robić taka fajna szamke :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6827
Wczoraj trening z forumowym Cielu7 naprawde dobry i przesymatyczny gościu, razem zmasakrowaliśmy klatke a wypiska u niego w dzienniku, probowałem rożnego rodzaju hammerów, których u mnie na siłce niema i juz dzis czuje zakwas :D

Dziś obcinam 125 ww to samo jutro bo najprawdopodobniej w czwartek bede miał zdjęcia a nie wyglądam jakos super, więc trzeba troche tej wody zrzucić dodatkowo pokrzywa +urosept. Nie moge juz sie doczekac jak bede te wegle odrabiał

Zbieram się na trening pleców odpalam na YT "Bodybuilding Motivation" i jazda ^^
+ standardowo fotki ^^
I jakby ktoś o nogi pytał :D







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21518 Napisanych postów 30774 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870295
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6827
No czekaj niedlugo do Ciebie wpadam hahah :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bartus13 DT walka i perma forme

Następny temat

Dziennik treningowy - Beyourselfbefit

WHEY premium