SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam Piwko - Road To Aesthetics

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6827
Dzis DNT
Odebrałem badania i jestem przerażony, ogólnie lekka załamka z takim poziomem testa 1.7 (norma 2.8-8.0) mam świadomość ze niewiadomo jak bym sie starał - masy miesniowej nie zbuduje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6827
Dzis DNT
Odebrałem badania i jestem przerażony, ogólnie lekka załamka z takim poziomem testa 1.7 (norma 2.8-8.0) mam świadomość ze niewiadomo jak bym sie starał - masy miesniowej nie zbuduje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6827
Cielu - Tak, nie pamiętasz jak Cie kiedys w Parku spotkałem przed MP i się smiałem, że nocne cardio :D ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1828
96adixWP
Dzis DNT
Odebrałem badania i jestem przerażony, ogólnie lekka załamka z takim poziomem testa 1.7 (norma 2.8-8.0) mam świadomość ze niewiadomo jak bym sie starał - masy miesniowej nie zbuduje


a nie mowilem. tak to jest jak sie schodzi bardzo nisko z bf na zawody i powtarza sie ten okres cyklicznie, dla mnie powines podbic cos :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
o kur to byłeś ty ???? ja :P Kiedy lecisz ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6827
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6827
Dzis na treningu poleciały barki nie bede opisywał bo jestem na tel ✌️ Trening robiłem w calypso w arkadii - naprawdę spoko silka

Jutro także moze byc cieżko z wpisem bo rano caly dzien kręcenia reklamy z moim udziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6827
Dzis na treningu poleciały barki nie bede opisywał bo jestem na tel ✌️ Trening robiłem w calypso w arkadii - naprawdę spoko silka

Jutro także moze byc cieżko z wpisem bo rano caly dzien kręcenia reklamy z moim udziałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bartus13 DT walka i perma forme

Następny temat

Dziennik treningowy - Beyourselfbefit

WHEY premium