SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam Piwko - Road To Aesthetics

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Do przodu :) zajrzyj kiedyś do mnie na siłke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1828
strasznie sucho, zazdro trzymania takiego bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6827
Cielu to gdzie na tą siłke mam wpadac :D ?
Bartus No teraz naraz o 450kcal podbiłem ( a i tak wiecej wpada) zobaczymy co to będzie :D - a zreszta jakie zazdro jak Ty cały rok w formie ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6827
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Juz mowie :D x-gym fitness ul Wolska 19/25 i silka jest 24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6827
Dziś destrukcja barków :D pomimo lekkiego kłucia prawego barku udało sie zrobic ekstra trening ;)
dodanie 50g T odrazu odczuwalne nawet pompe poczułem co mnie bardzo cieszy ^^
+ dzis wleciał tort bo siorka ma urodziny ^^

Z aspektów mniej sportowych dziś miałem sesje zdjęciową forma średnia jednak ładowanie tłuszczami nie dla mnie :'-(
Barki:
Wznosy barków do brody 4s
Wznosy przodem hantli 4s
Wyciskanie na smithie 4s + tył barków 4s
Face pull + wznosy na boki 4s
Kaptury na T-bar
+ lekko brzuch (5min robiłem totalnie na żywioł)











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1842 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14798
świetna forma jak na taki wiek :) będę zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6827
Dziś poleciały plecy
Podciaganie nachwytem 4x Max (7/8 repów)
Wiosłowanie na smithcie rece szeroko, tułów prostopadle to podłogi (wersja na czworoboczny) 4s 10kg/20kg/20kg/30kg
Wiosło hantlem 12x 30kg/ 12x 32kg/ 10x 38kg / 6x 42kg - aktualny rekord :D
Podciąganie szerokim podchwytem (jak na zdjęciu) 4s Max
Martwy 80kgx15/ 100kg x7/ 100kg x 6 /100kg x6

Ogólnie trening bardzo udany, chociaż byłem mocno wkur... ale podobno takie treningi wychodzą najbardziej

Jutro Puchar Polski a ja nie mam kogo na dyżur za siemie ogarnac ;/ no lipa na maksa a chciałem pojechac... :'-(

Zainspirowany Tomkiem Lechem zrobiłem placki ziemniaczane - naprawde są dobre ale nie dodałem słodzika do środka i mało słodkie były jak dla mnie, odrazu mówie to na plackach to nie cukier a erytrol

+ dodaje fotki szamy i z treningu ( bo, co to za trening bez fotki )








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6827
Jednak wczoraj udało sie dojechać na Puchar Polski Zerwałem się z pracy ale co tam może mnie nie zwolnią
Oczywiście nie obyło by się po zawodach bez cheat'a ^^ duży talerz w amricie a nawet się nim nie najadłem
Wczoraj na treningu klatka, dziś totalny dnt, czyli więcej czasu aby pobawić się w kuchni :D
Także dziś króluja burgery :D




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6827
Kolejny dzień treningowy :D Dziś lece tyrać plecy ze znajomym, który być może bedzie mnie przygotowywał pod debity ^^

Własnie zjadłem przedtreningowy i postanowiłem zaryzykować i zmikosować mrozone buraki( nowosc w biedrze sa w brykiecie jak szpinak) z odzywka i wyszły przekozackie LODY !! :D + do tego placki ziemniaczane ktore ostatnio lecą prawie codziennie strasznie przypadły mi do gustu :D

Jutro dam wypiske z treningu bo odrazu zostaje w pracy i nie bede miał jak ;/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bartus13 DT walka i perma forme

Następny temat

Dziennik treningowy - Beyourselfbefit

WHEY premium