SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam. Zero koksu. Zaczynam redukcję. Rok treningów. Do oceny.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 908
Ja na razie wcale nie daję aerobów póki waga leci sama. Treningu nie zmieniam póki co. Waga poleciała szybko bo początkowo wpadłem w ketozę bo za mało węgli dawałem. Ale naprawiłem to szybko i na koniec planuję ketozę jeśli stanie waga, ale najpierw dodam aeroby. Taki mam plan :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
za mało węgli i w ketoze co to za bzdura o jeju...

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 908
Jaka bzdura kolego ? Wiesz co to ketoza ? To stan organizmu który występuje na skutek braku węglowodanów w diecie. Zaczynają wytwarzać się ciała ketonowe podczas rozkładu tłuszczu w organizmie. Zakupiłem w aptece specjalne paski Keto-diastix które wykazały obecność ciał ketonowych w moczu, więc wiem o czym mówię, a Ty jeżeli taki obeznany to pochwal się swoją sylwetką i osiągami, bo masz nieaktualne dane w profilu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
nie musze nic aktualizować nie jestem internetowym chłopcem trenuje dla siebie . braku węglowodanów.. a ty ich masz 2 gr na kg ciała. stąd wiem że keto to chyba nie widziałeś:)

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
z tego pułapu zaczynam redukcje. powodzenia ziomek

1

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Nieźle adamoxll - jaka waga/wzrost?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
to temat kolegi ja swojego nie mam. 174 nie wiem może 80 kg. 10 kg masy 5 cm wpasie.

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2775
Troszke dystansu do siebie menadzerzadan, bo faktycznie nie jest kolorowo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 908
Nie jest źle, ale porównamy się po redukcji jeszcze raz :) Mam dystans do siebie spoko :) A odnośnie węgli to teraz właśnie mam 2 gr na kg masy ciała, a wczesniej nie miałem w ogóle węgli i samopoczucie było do kitu i waga szła za szybko dlatego zmodyfikowałem dietę do tych 2 g węgli i waga spada teraz powolutku ale systematycznie. Dzięki za fotkę :) I również powodzenia życzę. Mam nadzieję, że bęcie od czasu do czasu zaglądać do tematu i ewentualnie podpowiadać co nieco :) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
zajrze he::)

chin up:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylwetka do oceny. :)

Następny temat

DORADZCIE!!!! MASA/REDUKCJA???? FOTY.....

WHEY premium