SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab - BCAA Xtra

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186272

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
w sklepie stacjonarnym jak masz poniżej 60zł to jest super...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
Byłem w tym sklepie w tamtym tygodniu, dokładnie to we wtorek. :)

A cena widocznie taka wyszła. Kupiłem jeszcze carbonox czy coś takiego, za 15zł (mam pić po treningu) i nitrobolon 2 za 55 zł. Razem zapłaciłem 120zł, więc za te bcaa wychodzi 50zł..

Zmieniony przez - kojo3 w dniu 2012-10-05 13:11:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
50zł bardzo dobra cena za to BCAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
jak dla mnie smak grappefruit po prostu wy****ny.lekko gorzkawy,pobudza.dla mnie elegancki choć niektórym grejfrut może nie pasować.mogło by być bez glutaminy a za to więcej innych podstawowych amino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 475
czy po tym bcaa poczuje znaczny przyrost sily??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17724
wątpie

Just can't stop!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego wątpisz? Oczywiście, że możesz poczuć przyrost siły, ale będzie to bardzo nieznaczny przyrost Czasami możesz nic nie poczuć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17724
Przemyski
Dlaczego wątpisz? Oczywiście, że możesz poczuć przyrost siły, ale będzie to bardzo nieznaczny przyrost Czasami możesz nic nie poczuć.


Bo pytanie było czy kolega poczuje znaczny przyrost siły, a w znaczny przyrost siły wątpię po BCAA

Just can't stop!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2440
Przemyski
Dyma oświeć mnie w jakim celu w DNT to brać? Chyba, że aero kręcisz. A jak bierzesz w DNT to bez sensu, wyrzucasz suple w błoto ;-


Dlaczego bez sensu?

"Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili"

Perseverance!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co brać antykatabolik w dnt no pomyśl sobie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ActivLab - Creatine3

Następny temat

ActivLab - HGH Day

WHEY premium